Beugratós meglepetéssel búcsúztatták kollégái az Országos Mentőszolgálat egyik munkatársát. Harmath Ibolya mentőorvos 27 év munka után vonul nyugdíjba. Az egyik utolsó riasztása fulladásos beteghez hívta, ám a szirénázó mentőautóból kiszállva, a helyszínre érkezve a kollégái várták, ajándékokkal búcsúztatva őt.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív






