Infostart.hu
eur:
353.66
usd:
310.48
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

Két ember szenvedett szén-monoxid-mérgezést Budaörsön

Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba két embert egy budaörsi családi házból - közölte a Pest megyei katasztrófavédelmi szóvivő szerdán az MTI-vel.

Spitz Alexandra elmondta: a Petőfi utcai épületben négy ember tartózkodott, közülük a gyanú szerint ketten szenvedtek enyhébb mérgezést. Õket a mentőszolgálat munkatársai megfigyelésre kórházba vitték.

A szóvivő jelezte: a helyszínen a törökbálinti tűzoltók megmértek a szén-monoxid szintjét, átszellőztették a házat. A baleset okának felderítése és elhárítása jelenleg is tart a gázszolgáltató és a kéményseprők bevonásával - tette hozzá.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×