A megyei mentőszolgálat tájékoztatása szerint két személyautó ütközött össze, összesen öt ember szenvedett könnyű sérüléseket. A balesetben osztrák, román és szerb állampolgárok érintettek.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten









