Infostart.hu
eur:
355.05
usd:
312.63
bux:
138811.29
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Kínos szexjáték: tűzoltók szabadították ki a megbilincselt nőt

Húsz tűzoltónak kellett kiszabadítania egy brit nőt, akit szeretője bilincselt oda szerelmi játék céljából az ágyukhoz. Talán meglepő, de a nő megbocsátott barátjának.

Nyilván fel szerette volna frissíteni szerelmi életét az a brit pár, amely úgy döntött, hogy a duó hölgytagját, Zoe Comaisht az ágyhoz bilincseli. Gondot csak az jelentett, hogy a férfi elveszítette a kulcsokat, majd két órán keresztül hiába próbálta kiszabadítani szeretőjét.

Stuart Fisher a hiábavaló próbálkozásokat megunva végül felhívta a segélyvonalat, ám a kiérkező rendőrök csupán a láncot tudták elvágni, a bilincset nem tudták leszedni a nő csuklójáról.

"Azt mondták, menjünk le a tűzoltóállomásra. Zoe megalázottnak érezte magát. A rendőrök nevettek és sok szerencsét kívántak" - mesélte a férfi.

Az egyébként is kínos helyzetet tovább rontotta, hogy megérkezésükkor éppen váltás volt a tűzoltóságon, így mintegy húsz lánglovag ajánlotta fel a segítségét.

"Még soha életemben nem voltam ilyen vörös" - emlékezett vissza a kínos incidensre Zoe Comaish.

"Azt szerette volna, ha a föld megnyílik alatta és elnyeli. A srácok azon vitatkoztak, hogy ki használja a harapófogót. Csak egy pár nyisszantás volt az egész, és már ki is szabadult" - mesélte az egyik tűzoltó.

Hihetetlen ugyan, de a hölgy megbocsátott szerelmének, aki utóbb azt nyilatkozta, hogy csak a szerelmi életüket szerették volna kicsit feldobni - de a három rendőr és a húsz tűzoltó nem szerepelt a tervben...

Címlapról ajánljuk

A mexikóiak jobban ünnepelték a kapuscserét, mint a góljaikat

Még csak melegített, amikor már majdnem felrobbant a mexikóvárosi Azték Stadion: nagyjából nyolcvanezren várták, hogy pályára lépjen a nagy kedvenc, a 41. évében járó Guillermo Ochoa. A 153-szoros válogatott kapus (Lionel Messihez és Cristiano Ronaldóhoz hasonlóan) a hatodik világbajnokságán szerepel, ezekből a negyedik, amelyen pályára is lépett. Ami a válogatottat illeti, alighanem utoljára.
inforadio
ARÉNA
2026.06.25. csütörtök, 18:00
Mészöly Géza korábbi válogatott labdarúgó, edző
Újvári Gábor újságíró, sportvezető
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×