Infostart.hu
eur:
355.49
usd:
313.55
bux:
139468.8
2026. június 25. csütörtök Vilmos
Összesen 269 új járművel bővült a rendőrség és a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács gépjárműparkja, az autókat ünnepélyes keretek között adták át szerdán a Készenléti Rendőrség Kerepesi úti objektumában.
Nyitókép: Police.hu

Új kocsikkal indulnak járőrözni – mutatjuk a brutális flottát

Összesen 269 új járművel bővült a rendőrség és a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács gépjárműparkja, az autókat ünnepélyes keretek között adták át szerdán a Készenléti Rendőrség Kerepesi úti objektumában – közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata a police.hu oldalán.

Az átadón részt vett Pintér Sándor belügyminiszter és Tarcsa Csaba rendőr vezérőrnagy, műveleti országos rendőrfőkapitány-helyettes – írták.

Police.hu
Police.hu

A rendőrségi flotta ezzel 120 darab Volkswagen Caddy, 92 darab Škoda Octavia, 30 darab Skoda Fabia és 27 darab Suzuki Vitara típusú járművel bővül.

A járművek beszerzési értéke 4,1 milliárd forint, az öt évre szóló szervizcsomag, 200 ezer kilométerig teljes körű garanciával 1,872 milliárd forint, ezzel a teljes beruházás értéke 5,972 milliárd forint – írták.

Összesen 269 új járművel bővült a rendőrség és a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács gépjárműparkja, az autókat ünnepélyes keretek között adták át szerdán a Készenléti Rendőrség Kerepesi úti objektumában.
Összesen 269 új járművel bővült a rendőrség és a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács gépjárműparkja, az autókat ünnepélyes keretek között adták át szerdán a Készenléti Rendőrség Kerepesi úti objektumában.

Az új gépkocsik a kötelező műszaki és biztonsági felszereltségen túl rendőrségi alapfelszerelés-csomagot is kaptak, így parkolóradarral, Bluetooth-kihangosítóval, 12 voltos csatlakozóval és motort védő alsó burkolattal szerelték fel őket.

Összesen 269 új járművel bővült a rendőrség és a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács gépjárműparkja, az autókat ünnepélyes keretek között adták át szerdán a Készenléti Rendőrség Kerepesi úti objektumában.
Police.hu
Címlapról ajánljuk
Áfacsökkentést szeretnének a zöldség- és gyümölcstermesztők

Áfacsökkentést szeretnének a zöldség- és gyümölcstermesztők

A hazai zöldség-gyümölcs mintegy 70 százaléka az áruházláncokon keresztül kerül a fogyasztóhoz –ez a szektor fehér és legális –, míg 30 százalék forog más csatornákon annak pedig akár fele is lehet a fekete kereskedelem. Ezen kívül még újabb 10-20 százalék illegális kereskedelmet nem láthat a statisztika – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Apáti Ferenc, a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke.
inforadio
ARÉNA
2026.06.25. csütörtök, 18:00
Mészöly Géza korábbi válogatott labdarúgó, edző
Újvári Gábor újságíró, sportvezető
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×