Infostart.hu
eur:
380.11
usd:
319.98
bux:
130579.6
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Nyitókép: Facebook/Magyar Péter

Nyomtatott lapot indít a Tisza Párt - hatalmas példányszámban

A címe ez lesz: Tiszta Hang. 3155 településre juttatják majd el az önkéntesek.

Országos újságot indít a Tisza Párt - írja hírleveles értesüléseire hivatkozva a Telex.

Mint a forrásból kiderül, a közvélemény-kutatások szerint legnehezebb terepet célozza majd a kéthetente megjelenő újság, a falvakban ugyanis az ellenzéki erő még nem áll úgy, ahogyan szeretne.

A Tiszta Hang nevű terméket egymillió példányban kéthetente jelentetik meg, önkéntesek viszik el 3155 településre.

A lap finanszírozásához a párt támogatókat is vár még.

Címlapról ajánljuk
Marad az árrésstop
Kormányinfó

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Ugrik az OTP és a Magyar Telekom

Ugrik az OTP és a Magyar Telekom

Jók az előjelek a mai európai piacnyitásra, a japán Nikkei és a dél-koreai Kospi index is új történelmi csúcsra emelkedett, a nyitás után pluszba lendültek az európai piacok. A befektetők elsősorban a vállalati gyorsjelentésekre és a délután megjelenő amerikai makroadatra figyelnek, a heti friss munkanélküli segélykérelmek számáról kapunk mag friss statisztikát. A magyar tőzsdén az OTP és a Magyar Telekom papírjaiban vannak nagyobb izgalmak. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×