eur:
400.3
usd:
371.17
bux:
92221.62
2025. március 26. szerda Emánuel
Hende Csaba fideszes országgyűlési képviselő a TDK Hungary Components szombathelyi sajtótájékoztatóján 2020. december 4-én. A kormány 1,8 milliárd forinttal támogatja a cég 4,1 milliárd forint értékű beruházását, amellyel 2100 munkahelyet védenek meg.
Nyitókép: MTI/Varga György

Hende Csaba: nagyjából utolértük az osztrákokat

Többé nem kell a szomszédba menni, hogy aszfaltozott mezőgazdasági utat lássunk.

„Nagyjából utolértük az osztrákokat!” – fogalmaz közösségi oldalán Hende Csaba egykori honvédelmi miniszter.

A törvényalkotásért felelős parlamenti alelnök úgy véli, sokáig irigykedve nézhettük szomszédainkat, amiért náluk a Vashegyen aszfaltozott mezőgazdasági utak vannak. Erre azonban többé nincs szükség, mert már

a vaskeresztesi és felsőcsatári hegyen is a felújított utakon kényelmesen lehet közlekedni.


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk

Fertőtlenítőkapukat telepítenek a szlovák-magyar határra, több átkelőt lezárnak

Szlovákia a száj- és körömfájás megbetegedés terjedésével összefüggésben lezárja az összes kishatár-átkelőt a szlovák-magyar határon és más intézkedéseket is tesz.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.03.27. csütörtök, 18:00
Gacsályi József
az Országos Vízügyi Főigazgatóság főigazgató-helyettese
Lefordultak a technológiai részvények

Lefordultak a technológiai részvények

Ázsiában ma reggel jó hangulatban telt a kereskedés, ezt követően Európában vegyes mozgásokat láthatunk: amíg a vezető részvényindexek egyre nagyobb mínuszban vannak, addig a magyar tőzsde szárnyal, elsősorban az OTP emelkedésének köszönhetően. Európához hasonlóan Amerikában is felemás mozgásokat láthatunk: amíg a Dow Jones emelkedik, addig a Nasdaq lefordult.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×