Infostart.hu
eur:
382.14
usd:
328.2
bux:
108922.07
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: pixabay

Holdról látszó győzelmet aratott a Fidesz Kiskőrösön

Jó hétvégéje volt a kormánypártnak.

Győzött a Fidesz-KDNP jelöltje a kiskőrösi időközi önkormányzati választás 8. választókörzetében derül ki a valasztas.hu adataiból.

Ba Edit a szavazatok közel 75 százalékát szerezte meg, ellenfele a függetlenként induló Tóth Viktor Márk alig több, mint a szavazatok egynegyedét gyűjtötte be – írja a hirado.hu.

Kiskőrös 8. számú egyéni választókerületében egyéni önkormányzati képviselőt választottak, mert a kerület korábbi képviselője, Markó Ferenc (Fidesz-KDNP) február 2-án elhunyt.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
A Google és az Apple riadót fújt

A Google és az Apple riadót fújt

Az Apple és a Google a héten világszerte újabb figyelmeztetéseket küldött azoknak a felhasználóknak, akiket államilag támogatott hackerek vehettek célba. Az Apple december 2-án küldte ki az értesítéseket, de nem közölt részleteket a feltételezett hackertevékenységről. Azt sem árulta el, hány felhasználót érintett az ügy, illetve ki állhat a megfigyelés mögött. A vállalat mindössze annyit közölt, hogy eddig összesen több mint 150 országban értesítettek felhasználókat.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×