Infostart.hu
eur:
385
usd:
328.34
bux:
121282.66
2026. január 21. szerda Ágnes

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

Az InfoRádióban a hétvégén mások mellett hallható lesz Gál András Levente, Rusvai Miklós, Szilágyi Áron, Siklósi Gergely és edzője, Zsebeházi Gabriella is.

Szombat

11.00 Vinkó József, a Magyar Konyha főszerkesztője

14.00 Vitézy Dávid, a Budapest Fejlesztési Központ vezérigazgatója

16.00 Gál András Levente, a Nemzeti Adatvagyon Ügynökség ügyvezetője, a Digitális Jólét Program szakmai vezetője

18.00 Rusvai Miklós víruskutató

23.00 Szöllősi-Nagy András, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víz- és Környezetpolitikai Tanszék vezetője

Vasárnap

5.00 Rigó Csaba Balázs, a Gazdasági Versenyhivatal elnöke

8.00 Szilágyi Áron háromszoros egyéni olimpiai bajnok kardvívó

13.00 Ürge-Vorsatz Diána klímakutató, egyetemi professzor

14.00 Siklósi Gergely olimpiai ezüstérmes, világbajnok párbajtőrvívó és mestere, Dancsházy-Nagy Tamás, a magyar válogatott vezetőedzője

16.00 Zsebeházi Gabriella, az Országos Meteorológiai Szolgálat meteorológusa

18.00 Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet vezetője

23.00 Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke

Hétfő

3.00 Szűts Ildikó, a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Zrt. vezérigazgatója

5.00 Kovács Gábor László egyetemi tanár, akadémikus

Címlapról ajánljuk
Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Az a focista válik igazán meghatározó szereplővé – főleg Angliában –, aki időben felveszi a ritmust, jól beilleszkedik, sokan követik őt a közösségi platformokon és tömegesen megvásárolják a mezét – mondta az InfoRádióban a sportközgazdász. Úgy véli, a Tóth Alexéhez hasonló transzferekhez komoly nemzetközi kapcsolatok szükségesek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy sportmenedzsment szempontjából is sokat fejlődött a magyar futball.

Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Cseh Tibor, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara külügyekért felelős alelnöke az InfoRádióban kedden elmondta, egy hete még semmi esélyt nem adott volna, hogy a gazdák nyomásgyakorlása eredményt hoz, de egy hét alatt jelentős változás történt az európai közvéleményben.
Hirtelen nagy a pánik a piacokon - Mi folyik itt, megint Trump áll a háttérben?

Hirtelen nagy a pánik a piacokon - Mi folyik itt, megint Trump áll a háttérben?

Rég látott leolvadást tapasztalhattak a keddi kereskedésben a befektetők. Nagyon úgy tűnik, hogy ezúttal is a geopolitikai fejlemények határozzák meg a befektetők hangulatát és Donald Trump amerikai elnök megint hathatósan tett (Grönland, vámok, új kereskedelmi háború) azért, hogy hivatalba lépésének első évfordulóján emlékezzenek rá, a piacok és a befektetők egyaránt. A részvényeket mindenhol adták a befektetők, a volatilitást jelző index látványosan megmozdult, a dollárt ütni kezdték, az amerikai kötvényhozamok emelkednek, az arany új csúcsra menetelt. A "Sell America" kereskedési stratégia megint felsejlik, ilyen legutóbb tavaly áprilisban történt, Trump vámbejelentéseinek idején.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×