Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 10. szombat Melánia
Bese Ferenc soroksári polgármester (k) a Soroksár-Újtelepi Református Missziói Egyházközség új templomát felszentelő istentiszteleten a XXIII. kerületi Dinnyehegyi úton 2020. szeptember 5-én.
Nyitókép: MTI/Mónus Márton

Egy budapesti polgármester is megfertőződött

Bese Ferenc, Soroksár polgármestere közösségi oldalán tudatta, hogy elkapta a koronavírust.

"Koronavírusra utaló jeleket tapasztaltam magamon, ezért azt tartottam a felelős magatartásnak, ha otthon maradok. Megcsináltattam az ún. PCR-tesztet, amelynek eredménye pozitív lett, engem is utolért a koronavírus" – jelentette be a Facebook-oldalán Bese Ferenc, a XXIII. kerület polgármestere.

Mint írta, most két hét karanténba kerül, ezért most a szabályokat betartva, otthonról folytatja munkát.

"Szeretném kérni mindenkitől, hogy fokozottan figyeljen magára, vigyázzunk egymásra!" – írta a polgármester.

Címlapról ajánljuk
Áram már mindenhol van, víz három helyen nincs - ülésezett az Operatív Törzs
hóhelyzet

Áram már mindenhol van, víz három helyen nincs - ülésezett az Operatív Törzs

Még mindig sok dolga van a mentőknek, és a szociális ellátó rendszerben dolgozóknak. Sok iskolában van tanítási szünet, 29-ben pedig online oktatás.

Öröm és kríziskezelés a hazai erdőkben – a kirándulóknak is üzentek a szakemberek

A havazás jót tett a hazai erdőknek, mert a hótakaró védi a növényeket a fagyok ellen – mondta az Mészáros Péter, a Pilisi Parkerdő Zrt. szóvivője az InfoRádióban. A vadgazdálkodásért felelős vadászok kríziskezelési üzemmódra tértek át az extrém hideg és a folyamatos havazás miatt, fontos a jól átgondolt etetés – hangsúlyozta Földvári Attila, az Országos Magyar Vadászkamara szóvivője.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×