Infostart.hu
eur:
364.05
usd:
316.32
bux:
147365.12
2026. augusztus 4. kedd Dominika, Domonkos

Érden is regisztráltak koronavírus-fertőzötteket

A város polgármestere a Facebookon jelentette be, hogy két helyi lakos koronavírus-fertőzéséről kaptak hírt.

Csőzik László azt írta, hogy az ország egész területén vannak már koronavírus-fertőzöttek, és ez alól hétfőtől Érd sem kivétel: a járványügyi hatóság tájékoztatója szerint 2 ember esetén kaptak pozitív mintáról értesítést.

"Nem győzöm elégszer ismételni: vigyázzunk sokkal, de sokkal jobban egymásra és saját magunkra! Tartsunk be minden óvintézkedést, és figyeljünk oda az idős rokonainkra, barátainkra!” - írta bejegyzésében a polgármester.

Címlapról ajánljuk
Csörnyei Géza: az 50-60 éves budapesti vízvezetékek az élettartamuk végére jutottak

Csörnyei Géza: az 50-60 éves budapesti vízvezetékek az élettartamuk végére jutottak

A fővárosi vízhálózat átlagéletkora 50 év felett van, de nem a 100 évnél idősebb vezetékekkel van a legtöbb probléma – mondta el az InfoRádió Aréna című műsorában Csörnyei Géza, a Fővárosi Vízművek Zrt. vezérigazgatója. Beszélt arról is, hogy ezek a vízcsövek rosszul bírják a kánikulai időszakok többletterhelését.

Itt a vége a forróságnak – mutatjuk

Ugyan a következő egy-két nap még kitart, tovább fokozódik a forróság, de már egyre biztosabban kijelenthető, hogy péntekre mérséklődik a hőség. Csapadék azonban továbbra is inkább csak lokálisan valószínű. Kedden 41 fok is lehet.
inforadio
ARÉNA
2026.08.04. kedd, 18:00
Gerendai Károly
a Sziget Fesztivál főszervezője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×