Infostart.hu
eur:
362.96
usd:
314.79
bux:
150339.15
2026. augusztus 13. csütörtök Ipoly

Tragédia a vasúti átjáróban

Ketten meghaltak, amikor autójukkal vonattal ütköztek Tápiógyörgyén - közölte a rendőrség.

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint Tápiógyörgyén, a Szilvási úti vasúti átjáróban egy autó a sínekre hajtott és ott összeütközött egy személyszállító vonattal. A személyautóban ülő két ember a helyszínen életét vesztette.

A műszaki mentés és a baleset helyszínelése megkezdődött, a vasúti forgalomban korlátozás várható - írták.

A Mávinform Facebook-oldalán azt írta: a helyszínelés végéig - várhatóan 23 óráig - Tápiógyörgye és Tápiószele között egy vágányon haladhatnak a vonatok. A Budapest-Újszász-Szolnok-Békéscsaba vonalon 10-20 perccel növekedhet a kedd esti, éjszakai járatok menetideje.

Közlésük szerint a balesetkor a fény- és félsorompó jól működött. A vonaton az utasok nem sérültek meg.

Címlapról ajánljuk

Akciófotók Paksról: megkezdődött a fenékküszöb beépítése, érkezik a másik bárka is

„Megfeszített tempóban zajlik a munka Pakson. Az első bárka beállítása, rögzítése folyamatban van. Rövidesen a második bárka is megérkezik” – írta Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán, és fotókat is közzétett.
inforadio
ARÉNA
2026.08.13. csütörtök, 18:00
Sinkó Eszter
egészségügyi közgazdász
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×