Infostart.hu
eur:
384.98
usd:
328.14
bux:
121282.66
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén

Forgalomkorlátozás: erről tudjon, ha ma az M1-esen utazna

Az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Komárom és Bábolna között burkolatjavítást végeznek a külső sávban - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. hétfőn az MTI-vel.

A társaság tájékoztatása szerint a 87-es és a 89-es kilométerszelvény között keddtől csütörtökig reggel héttől este ötig csak a belső sávban haladhat a forgalom.

Burkolatfelújítás miatt a Tatabánya-Óváros csomópontot is lezárták, így Győr felé csak Tatabánya-Újvárosnál lehet felhajtani az autópályára. Az utazók a www.utinform.hu oldalon tájékozódhatnak az aktuális forgalmi helyzetéről.

Címlapról ajánljuk
Formálódik Donald Trump béketanácsa – és az is, kik akarnak részt venni benne

Formálódik Donald Trump béketanácsa – és az is, kik akarnak részt venni benne

Az amerikai elnök 60 országot hívott meg a gázai béketanácsba, de állandó tagságot csak bizonyos feltételekkel lehet kapni. A kazah, az üzbég és a fehérorosz elnök mellett Orbán Viktor is üdvözölte a kezdeményezést, Oroszország, Lengyelország és Izrael még kivár, a francia államfő viszont egyértelműen közölte, hogy a jelenlegi feltételekkel nem csatlakoznak a testülethez.

40 százalékos ugrás – Szakértő a Mol történelmi lépéséről

Megállapodás született a Mol és az orosz Gazpromnyefty között a Szerbiai Kőolajipari Vállalatban lévő, többségi orosz tulajdonrész megvásárlásáról. Az üzlet jelentőségéről Hortay Olivért, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. energia- és klímapolitikai üzletágvezetőjét kérdezük.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×