Infostart.hu
eur:
386.52
usd:
328.31
bux:
110953.4
2025. december 30. kedd Dávid
A magyar küldöttek helye az Európai Néppárt kongresszusán Helsinkiben a Messukeskus Kongresszusi Központban 2018. november 7-én.
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd

Április 5-én mutatja be EP-programját a Fidesz

A hivatalos kampánystartot megelőző napon a budapesti Bálna rendezvényközpontban tárják a nyilvánosság elé az unió jövőjéről szóló elképzeléseit tartalmazó programot.

A Magyar Nemzet értesülése szerint április 5-én ismerteti az európai parlamenti választásra készülő programját a Fidesz. Úgy tudják, hogy a budapesti Bálnában felszólal Orbán Viktor miniszterelnök, Szijjártó Péter külügyminiszter, Trócsányi László igazságügyi miniszter, a Fidesz EP-listavezetője és Szájer József európai parlamenti képviselő.

A párt programjában várhatóan kiemelt szerepet kap a nemzeti szuverenitás kérdése, a migráció elleni küzdelem, illetve az unió intézményrendszerének megújítása.

Címlapról ajánljuk
Pirosba csúszott Amerika, de az éves mérleg még mindig kiváló

Pirosba csúszott Amerika, de az éves mérleg még mindig kiváló

Az ázsiai tőzsdéken ma reggel kisebb esést láthattunk, ezt követően Európában óvatos optimizmus volt megfigyelhető, Amerikában pedig kisebb mínuszban zártak a tőzsdék. A nemesfém piacra is nagyon érdemes figyelni az év utolsó napjaiban, ugyanis az ezüst és az arany árfolyama is új történelmi csúcsot döntött az éjjeli órákban, ezt követően azonban egy nagyobb zuhanás vette kezdetét. Gazdasági események szempontjából nem voltak nagy izgalmak, és a potenciális ukrajnai békével kapcsolatos hírek sem mozgatták meg nagyon a részvénypiacokat.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×