Infostart.hu
eur:
361.05
usd:
317.51
bux:
143471.05
2026. július 26. vasárnap Anikó, Anna

Halálos áldozata is van az acsádi idősotthonban keletkezett tűznek

gy halálos áldozata és egy sérültje is van annak a tűznek, amely szombat délelőtt ütött ki Vas megyei Acsádon, az idősotthonban - közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság ügyeletese.

Dénes Károly korábban még arról tájékoztatott, hogy húsz embert sikerült kimenekítenie a tűzoltóknak és nem sérült meg senki, de időközben, az oltás során találtak egy holttestet, egy emberről pedig kiderült, hogy füstmérgezést szenvedett, ezért őt a mentők kórházba szállították.

A tűz egy pavilonépület tetőtéri szobájában keletkezett, és a helyiség teljesen kiégett. A tűzoltók nagy erőkkel, tíz járművel vonultak ki a helyszínre, az oltás még tart.

Az MTI értesülése szerint az idősotthon lakóinak elhelyezésére jelenleg keresik a lehetőségeket.

Címlapról ajánljuk

Vitorlázás, tanítás, munka a futballakadémián – Orbán Viktor a magánjellegű terveiről, vágyairól is beszélt egy nagyinterjúban

Egy hosszú interjút adott a Tusványoson a beszéde után Orbán Viktor Fidesz-elnök, volt miniszterelnök, aki esetleges politikai visszavonulásáról („még nem jött el a pillanat”) is beszélt. Egyik tévedésének említette, hogy nem kezdte el időben a Fidesz fiatalítását, azt hitte, ezzel ráér 2030-ig.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×