Az energiahivatal javaslatával összhangban kiadott miniszteri rendelet várhatóan még hétfőn nyilvánosságra kerül.
A 20 köbméter/óra alatti fogyasztók - döntően a háztartások - számára átlagosan 5,6 százalékkal nő a gáz végfelhasználói ára, még másik két kategóriában csökken.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten










