Infostart.hu
eur:
384.28
usd:
328.72
bux:
0
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince

Figyelmeztető lövés vetett véget a verekedésnek Komádiban

A rendőrjárőr levegőbe leadott figyelmeztető lövése vetett véget egy verekedésnek a Hajdú-Bihar megyei Komádiban, nyolc embert előállítottak - tájékoztatta az MTI-t a rendőrségi szóvivő kedden.

Komádiban egy traktor az úttest szélén haladó két ember ruháját vízzel és sárral fröcskölte be hétfő este - mondta Vezendi Jánosné rendőr őrnagy.

A férfi és a nő az odaérkező rokonsággal együtt dulakodásba kezdett a traktorossal. A sofőr értesítette a rendőrséget. A kiérkező rendőrök igazoltatásába kezdtek. Ekkor négyen ismét a traktorosra támadtak. A verekedés, dulakodás tovább folytatódott, egy vascső is előkerült - ismertette a részleteket a szóvivő.

Közölte: a verekedésnek a járőr figyelmeztető lövése vetett végett. A rendőrök nyolc személyt állítottak elő, ellenük csoportosan elkövetett garázdaság megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.

Címlapról ajánljuk
Nagy a felháborodás: csaknem ezer menedékkérőnek bottal ütik a nyomát

Nagy a felháborodás: csaknem ezer menedékkérőnek bottal ütik a nyomát

A menekültpolitika szigorítása a tavaly májusban hivatalba lépett Merz-kormány egyik fő célkitűzése. Ilyen előzmények után felháborodást keltett az a bejelentés, hogy az elmúlt több mint egy évben a délnyugat-németországi Rajna-vidék-Pfalz tartományban megközelítően 1000 menedékkérőnek egyszerűen nyoma veszett.

Washington rakétákat telepíthetne Grönlandra – újabb részletek a NATO-Trump alkuról

Donald Trump az este váratlan megegyezésről számolt be: alkut kötött a NATO-főtitkárral Grönland ügyében, és ezért nem vezeti be a több nyugat-európai állam ellen a beígért büntetővámokat. Órákkal korábban még azt követelte, hogy azonnal induljanak tárgyalások Grönland eladásáról. Később több interjúban is beszélt a megállapodásról.
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Bejelentette Trump, amire mindenki várt - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Bejelentette Trump, amire mindenki várt - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Tegnap Davosban Donald Trump elmondta, hogy nem fog erőszakot alkalmazni Grönland megszerzésére, este pedig már azt, hogy sikerült megállapodást kötnie és nem lesz újabb vámháború. A hírre világszerte ugranak a tőzsdék, Ázsia után Európában is nagyobb emelkedés várható. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×