Infostart.hu
eur:
364.93
usd:
317.99
bux:
146548.22
2026. július 31. péntek Oszkár

Nyerges vontatóval ütközött egy személyautó - meghalt a sofőr

Meghalt egy román rendszámú személyautó vezetője szombaton kora reggel, amikor járművével összeütközött két, hídelemeket szállító nyerges vontatóval a 4-es főút Szolnokot elkerülő szakaszán, a 87-es kilométerszelvényben.

A személygépkocsi eddig ismeretlen okból áttért a szembejövő sávba és nekicsapódott a felvezető kocsival biztosított két nyerges vontatónak, amelyek közül a második az ütközés után felborult és rakománya az úttestre zuhant - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

A gépkocsivezető, aki vezetés közben feltehetően elaludt, autójával az árokba repült, és a helyszínen életét vesztette - tette hozzá Veres Éva.

Tájékoztatása szerint a baleset miatt teljes útzár van, a forgalmat elterelik. A katasztrófavédelemtől egy speciális darus kocsi már útnak indult, hogy a mázsás elemektől megszabadítsa az útpályát.

Címlapról ajánljuk

Rendkívüli ülést fontolgat a paksi leállás miatt az Európai Bizottság

Az Európai Bizottság kész arra, hogy összehívja az úgynevezett villamosenergia-koordinációs csoport rendkívüli ülését a paksi atomerőmű leállítása miatt – közölte az Euronews uniós hírcsatorna kérdésére Anna-Kaisa Itkonen, az Európai Bizottság szóvivője pénteken.
inforadio
ARÉNA
2026.07.31. péntek, 18:00
Csörnyei Géza
a Fővárosi Vízművek Zrt. vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×