Infostart.hu
eur:
384.5
usd:
328.55
bux:
121308.37
2026. január 21. szerda Ágnes
Lőrincz Tamás (j) az iráni Mohammedali Geraei ellen küzd a férfi kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájának elődöntőjében a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpián a Makuhari Rendezvényközpontban 2021. augusztus 2-án. Lőrincz Tamás győzött és bejutott a döntőbe.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Itt nézheti meg Lőrincz Tamás fordulatos elődöntőjét – videó

6–1-re vezetett a magyar birkózó, mégis volt izgulni való a végén.

Lőrincz Tamás 6–5-re megverte az iráni Mohammad Ali Geraeit a 77 kg-os kötöttfogású birkozók elődöntőjében.

Kilenc éve Londonban is döntőt birkózott – itt látható, hogyan küzdött meg azért az igen erős iráni ellenfelével szemben, hogy karrierje utosló mérkőzése második olimpiai döntője legyen.

Címlapról ajánljuk
Varga-Bajusz Veronika: ezek a leggyakoribb hibák a felsőoktatási felvételi beadásakor

Varga-Bajusz Veronika: ezek a leggyakoribb hibák a felsőoktatási felvételi beadásakor

December közepén indult a 2026 őszén kezdődő felsőoktatási képzések felvételi eljárása a felvi.hu oldalon. Bizonyos hibák gyakran előfordulnak a kitöltéskor, ezekről is beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában Varga-Bajusz Veronika, a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×