Infostart.hu
eur:
391.32
usd:
337.71
bux:
122655.67
2026. március 24. kedd Gábor, Karina

Neymar átadja a kapitányi karszalagot

Nem kíván többé a brazil válogatott csapatkapitányaként pályára lépni Neymar, aki szombaton aranyéremre vezette a nemzeti csapatot a riói olimpián.

"Nagy megtiszteltetés volt, de holnaptól nem én leszek a csapatkapitány" - jelentette be a 24 éves csatár a németek ellen büntetőpárbajban 5-4-re megnyert ötkarikás döntő után.

Az olimpiai válogatott szövetségi kapitányának, Rogerio Micalénak már a riói játékokat megelőzően hosszan kellett győzködnie az FC Barcelona sztárját.

"Nem volt könnyű, de ragaszkodtam hozzá, hogy ő viselje a karszalagot. Nemes gesztus tőle, hogy most továbbadja azt" - mondta a szakvezető Neymarról, aki a szombati finálé első gólját szerezte remek szabadrúgásból a 26. percben. A szétlövésben aztán ő rúgta be a mindent eldöntő 11-est is.

Címlapról ajánljuk

Varju László: Paks II-t nem szabad megépíteni, az eurót be kell vezetni

A választásig hátralévő időre sorozatot indított az InfoRádió, hogy a kutatások szerint a parlamenti bejutásra esélyes pártok politikusait, szakpolitikusait a napi ügyek mellett külpolitikai és gazdasági elképzeléseikről is kérdezzük. A Fidesz-KDNP, a DK és a Mi Hazánk elfogadta a meghívást. A Tisza Párt nem kívánt élni a lehetőséggel. Varju László, a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselőjelöltje és képviselője pártja gazdasági elképzeléseiről beszélt az Aréna című műsorban.
inforadio
ARÉNA
2026.03.25. szerda, 18:00
Csiki Varga Tamás
a Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×