Infostart.hu
eur:
378.41
usd:
321.36
bux:
124714.69
2026. február 25. szerda Géza

Újabb tragédia rázta meg a foci Eb-t

Újabb északír labdarúgó-szurkoló hunyt el a franciaországi Európa-bajnokságon.

A csapat szóvivője, Neil Brittain csütörtök este közölte, hogy az ukránok elleni délutáni, 2-0-s lyoni sikert követően az egyik szimpatizánsuk meghalt, az első jelentések szerint a stadionnál. További részleteket egyelőre nem közöltek.

Ez már a második tragédia az északír táborban.

Vasárnap a 24 esztendős Darren Rodgers a nizzai tengerpart sétányáról zuhant le 8 méter magasból a köves tengerpartra, és súlyos fejsérüléseibe halt bele.

Címlapról ajánljuk

Újabb napot csúszik a Barátság kőolajvezeték újraindítása, Ursula von der Leyen is megszólalt

Ismét későbbre, február 26-ra halasztotta az ukrán fél a Barátság kőolajvezeték újraindításának időpontját – közölte a szlovák gazdasági minisztérium. Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke arra kérte Volodimir Zelenszkijt, hogy gyorsítsa fel az orosz támadás során megrongálódott Barátság vezeték javítási munkáit.
inforadio
ARÉNA
2026.02.25. szerda, 18:00
Bóka János
európai uniós ügyekért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×