Infostart.hu
eur:
381.01
usd:
323.29
bux:
128391.02
2026. február 2. hétfő Aida, Karolina
Nyéki Balázs, az FTC vezetõedzõje ünnepli a csapat gyõzelmét a férfi vízilabda Európai Szuperkupa döntõjében játszott FTC-Telekom Waterpolo - Pro Recco mérkõzés végén a Komjádi Uszodában 2025. október 8-án. A Ferencváros 15-14-re legyõzte olasz csapatot, ezzel sorozatban másodszor, története során hatodszor hódította el a férfi vízilabda Európai Szuperkupát.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Iskolajátékkal nyert a címvédő Ferencváros

A címvédő, friss európai Szuperkupa-győztes FTC-Telekom fölényes, 16 gólos győzelmet aratott a vendég Debrecen felett a férfi vízilabda ob I alapszakaszának második fordulójában, szombaton.

A több kulcsjátékosát pihentető zöld-fehérektől Fekete Gergő, Varga Vince és Vigvári Vendel is négyszer volt eredményes.

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 2. forduló:

KSI SE-Szegedi VE 9-14 (3-2, 2-2, 2-6, 2-4)

FTC-Telekom Waterpolo - DVSE-Master Good 24-8 (4-3, 7-0, 5-3, 8-2)

VasasPlaket-One Eger 16-11 (5-1, 3-2, 4-5, 4-3)

később

Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolci VLC 16.00

BVSC-Manna ABC - UVSE 17.00

Címlapról ajánljuk

Elemzők: középpontba került a nemzeti petíció, miközben erőtlen Tisza-bejelentés történt

Ismét háborúellenes gyűlést tartottak a digitális polgári körök szombaton, ezúttal Hatvanban, és ezúttal is a miniszterelnök részvételével. Az elhangzottakat Pálfalvi Milán, a Nézőpont Intézet elemzője, valamint Horn Gábor, a Republikon Intézet vezetője értékelte.
inforadio
ARÉNA
2026.02.03. kedd, 18:00
Kovács László
a Magyar Vendéglátók Ipartestületének elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×