Infostart.hu
eur:
362.13
usd:
316.17
bux:
141875.4
2026. július 16. csütörtök Valter
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője megkezdi a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Mexikói Nagydíjának második szabadedzését a mexikóvárosi Hermanos Rodriguez versenypályán 2022. október 28-án. A futamot október 30-án rendezik.
Nyitókép: MTI/EPA-EFE/Mario Guzmán

Verstappen indulhat az élről Mexikóban

Szoros csatát hozott a Mexikóvárosi Nagydíj időmérője, ahol végül a kétszeres világbajnok bizonyult a leggyorsabbnak George Russell és Lewis Hamilton előtt.

A második vb-elsőségét három hete, Japánban bebiztosító holland versenyző idei hetedik, pályafutása 19. pole pozícióját érte el.

Verstappen mögül a Mercedest vezető George Russel vág majd neki a viadalnak, a brit mögött a hétszeres világbajnok honfitársa, Lewis Hamilton várja a zöld jelzést.

A 71 körös Mexikói Nagydíj közép-európai idő szerint vasárnap 21 órakor kezdődik Mexikóvárosban.

A top tíz sorrendje: Max Verstappen, George Russell, Lewis Hamilton, Sergio Pérez, Carlos Sainz, Valtteri Bottas, Charles Leclerc, Lando Norris, Fernando Alonso és Esteban Ocon.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: 10 településenként plusz 1 milliárd forint jut a falvaknak
frissülő cikk

Magyar Péter: 10 településenként plusz 1 milliárd forint jut a falvaknak

Tájékoztatót tart a kormány a szerdai egész napos ülésezés után. 500 millió euró jut magyarországi mesterséges intelligencia-fejlesztésre – jelentette be Tanács Zoltán. Közölte azt is, hogy feljelentést tettek a Kréta és a Neptun ügyében. Magyar Péter a Szent István Vidékfejlesztési Programról beszélt és azt is közölte, hogy közlekedésbiztonsági társadalmi párbeszédet indítottak.
inforadio
ARÉNA
2026.07.16. csütörtök, 18:00
Bóna Szabolcs
agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×