Infostart.hu
eur:
364.72
usd:
309.05
bux:
139499.37
2026. április 15. szerda Anasztázia, Tas
Nyitókép: Fenerbahce

Már a hétvégén a Premier League-ben folytathatja Szalai Attila

Török sajtóértesülés szerint Szalai Attila orvosi vizsgálaton vesz részt az angol élvonalbeli Brighton labdarúgócsapatánál, majd a hétvégén aláírja négyéves, 2026 júniusáig szóló szerződését.

A török AS Marca úgy tudja, hogy a Premier League-ben jelenleg ötödik helyezett klub 15 millió fontot fizet a Fenerbahcénak a magyar válogatott védőért – írja az m4sport.hu.

A 27-szeres magyar válogatott védő tavaly januárban igazolt a ciprusi Apollontól a Fenerbahcéhoz, azóta 73 tétmérkőzésen lépett pályára, öt gólt szerzett és két gólpasszt is adott klubcsapatában. Korábban több klubbal is hírbe hozták, sajtóhírek szerint érdeklődött iránta Angliából a West Ham United, a Nottingham Forest, a Newcastle és a Fulham, Spanyolországból a Sevilla, Olaszországból a Napoli, Németországból a Wolfsburg, Franciaországból pedig a Rennes.

Július végén Mithat Halis játékosügynök arról beszélt, biztos abban, hogy Szalai még ezen a nyáron elhagyja a Fenerbahcét, amely 15 millió eurót szeretne kapni a 24 éves futballistáért.

Címlapról ajánljuk
Alkotmányjogász: minden közjogi méltóság leváltható, de komoly feltételei vannak

Alkotmányjogász: minden közjogi méltóság leváltható, de komoly feltételei vannak

Magyar Péter, a Tisza Párt miniszterelnök-jelöltje már vasárnap este követelte számos közjogi méltóság és független állami intézmény vezetőjének lemondását. Valamennyi állami tisztségviselő és közjogi méltóság esetében van lehetőség az elmozdításukra, de Stánicz Péter alkotmányjogász az InfoRádióban jelezte, ehhez sok feltételre van szükség, egyes esetekben az alaptörvény módosítására is.

Magyarics Tamás az új magyar–amerikai kapcsolatokról: két személyes ígéret sorsa lehet kérdéses

Bár várhatóan változni fognak a magyar-amerikai kapcsolatok a Tisza Párt választási győzelmével, de mindez nem jelenti azt, hogy a kormánytól független megállapodások, például a hadiipari eszközbeszerzések leállnának – mondta Magyarics Tamás az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.04.16. csütörtök, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
Mutatunk egy részvényt, ami közel 60 százalékkal többet érhet

Mutatunk egy részvényt, ami közel 60 százalékkal többet érhet

Rövid idő alatt több elemzőház is optimista lett az egyik relatíve fiatal tőzsdei cégre. A vállalat ugyan 2007 óta létezik, de csak nem régen ment tőzsdére és különleges üzleti modelljével hamar felhívta magára a figyelmet. A frissen megjelent elemzések alapján több nagy Wall Street-i ház is izgalmasnak találja a papírt, és akár 55 százalékot meghaladó felértékelődési potenciált is elképzelhetőnek tart. Ráadásul a cég egy olyan szektorban működik, amely a befektetők kiemelt figyelmét élvezte a közelmúltban. Hasonló témákról is szó lesz következő befektetési konferenciánkon, május 12-én jön a Portfolio Investment Day 2026. Ne hagyja ki az év egyik legizgalmasabb befektetési eseményét! Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. április 15. 17:56
2026. április 15. 15:32
×
×