392.58
365.92
66778.48
Gerard Pique, a Barcelona játékosa (b) ünnepel, miután gólt szerzett a labdarúgó Bajnokok Ligája E csoportjának harmadik fordulójában játszott FC Barcelona - Dinamo Kijev mérkőzésen Barcelonában 2021. október 20-án.
Nyitókép: Gerard Pique (b) ünnepel, miután gólt szerzett a labdarúgó Bajnokok Ligája E csoportjának harmadik fordulójában játszott FC Barcelona - Dinamo Kijev mérkőzésen 2021. október 20-án. MTI/EPA/EFE/Alejandro Garcia

A Barcelona 3-0-ra vezetett átmeneti edzővel, aztán...

...bekövetkezett a baj, a csapat leblokkolt, 3-3 lett a vége a Celta Vigo otthonában.

A Barcelona háromgólos vezetés után 3-3-as döntetlent játszott a Celta Vigo otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának szombati játéknapján.

A katalánok a szünetben már három góllal vezettek, a hazaiak azonban a második játékrész közepére minimalizálták a különbséget és izgalmassá tették az összecsapást, s végül a 96. percben a duplázó Iago Aspas révén egyenlítettek.

A Barca kispadján még a megbízott vezetőedző, Sergi Barjuán ült. A klub hétfőn mutatja be hivatalosan Xavit, az új vezetőedzőt - a Barcelona korábbi játékos legendáját -, aki először a válogatott szünet után, november 20-án az Espanyol elleni városi rangadón irányítja az együttest.

A Real Madrid 2-1-re legyőzte a vendég Rayo Vallecanót a spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának szombat esti mérkőzésén, sikerével pedig a tabella élére állt. Az Alavés hátrányból fordítva 2-1-re verte a vendég Levantét. Az Espanyol 2-0-ra nyert a vendég Granada ellen.