395.1
371.72
66231.87
2024. április 16. kedd Csongor
A montenegrói Dejan Lazovic kapus a budapesti vízilabda Európa-bajnokság férfi tornáján a harmadik helyért játszott Montenegró - Horvátország mérkőzésen a Duna Arénában 2020. január 26-án.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Harmadik lett a Ferencváros

Kettős győzelemmel szerezte meg a bronzérmet az FTC a férfi vízilabda-bajnokságban a BVSC-vel szemben.

A címvédő Ferencváros szerezte meg a bronzérmet a férfi vízilabda ob I-ben, miután a harmadik helyért zajlott párharc visszavágóján is legyőzte a BVSC-t.

Az FTC csütörtökön hazai pályán 10-9-re verte ellenfelét, így kettős győzelemmel nyerte meg a bronzcsatát.

E.ON férfi ob I, a 3. helyért, visszavágó

BVSC-Zugló–FTC-Telekom Waterpolo 11-14 (4-2, 1-4, 3-4, 3-4)

gólszerzők: Csapó 3, Gyárfás, Nagy M. 2-2, Czigány, Irmes, Kovács, Pásztor 1-1, illetve Varga Dénes. 4, Funtulisz, Jaksic 3-3, Sedlmayer, Zalánki, Vámos, Constantin-Bicari 1-1

2024.04.16. kedd, 18:00