INFORÁDIÓ
2021. szeptember 16. csütörtök
Edit

sport a tévében

valter attila

olasz kupa

úszó-eb

Az összetettben élen álló Valter Attila, a Groupama-FDJ csapat versenyzője a 104. Giro dItalia olasz országúti kerékpáros körverseny hetedik, Notaresco és Termoli közötti 181 kilométeres szakasza előtt Notarescóban 2021. május 14-én.

Valter Attila újra nyeregben, Cseh László ötödik olimpiájáért úszik – sport a tévében

Infostart / MTI

Este az Atalanta és a Juventus az Olasz Kupáért játszik.

M4 Sport

9.50: Úszás, Európa-bajnokság, előfutamok, Duna Aréna

Férfi 200 m vegyes (Cseh László, Holló Balázs, Kós Hubert, Sós Dániel)

Női 200 m pillangó (Hatházi Dóra, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka)

Férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Telegdy Ádám)

Női 200 m gyors (Fábián Fanni, Késely Ajna, Veres Laura, Verrasztó Evelyn)

Férfi 200 m mell (Horváth Dávid, Kutasi Máté, Török Dominik Márk)

Férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)

17.45: Úszás, Európa-bajnokság, elődöntő és döntők, Duna Aréna

Férfi 1500 m gyors döntő

Férfi 100 m gyors döntő

Női 100 m mell döntő

Férfi 100 m hát elődöntő

Női 200 m pillangó elődöntő

Férfi 200 mell elődöntő

Női 50 m gát döntő

Férfi 200 m vegyes elődöntő

Női 200 m gyors elődöntő

Férfi 200 m pillangó döntő

Férfi 4x200 m gyorsváltó döntő

20.30: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés, Szolnok-OSC

Sport 1

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain - THW Kiel

20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Flensburg-Handewitt - Aalborg HB

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

18.00: Atlétika, Golden Spike, Ostrava

20.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, döntő, Atalanta-Juventus

Eurosport 1

12.50: Kerékpár, Giro d'Italia, 11. szakasz

Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Aston Villa

21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Liverpool

Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Parma

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Wolverhampton Wanderers

21.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád

Digisport 3

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Sheffield United

Spíler 1

19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal

Spíler 2

21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-West Ham United

Arnea 4

19.00: Labdarúgás, angol harmadosztályú bajnokság, rájátszás, Lincoln-Sunderland

Nyitókép: MTI/EPA-ANSA/Luca Zennaro
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018