Infostart.hu
eur:
379.03
usd:
319.56
bux:
130202.21
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Nyitókép: Pixabay.com

Már jóval a BL-csaták előtt érdemes bekapcsolni a tévét - sportműsor

Összecsap a két legjobb női vízilabdacsapat, rangadót játszanak Olaszországban, lesz tenisz és kerékpár is. A csúcspont a Bayern-PSG lesz.

M4 Sport

16.45: Vízilabda, női ob I, UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics

18.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécsi MFC-Szolnoki MÁV FC

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Bayern München - Paris Saint-Germain

Sport 1

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, THW Kiel - MOL-Pick Szeged

20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Kielce-Nantes

Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

20.00: Darts, Premier Liga, Milton Keynes

Eurosport 1

15.30: Kerékpár, World Tour, Baszk körverseny

19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

Eurosport 2

15.00: Kerékpár, UCI ProSeries, Scheldeprijs

Digisport 1

18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli

21.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna

Digisport 2

17.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna

18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

Digisport 3

16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler 1

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

Spíler 2

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, FC Porto-Chelsea

Címlapról ajánljuk
A Mol-csoport is részesülhet Afrika egyik legnagyobb olajkészletéből

A Mol-csoport is részesülhet Afrika egyik legnagyobb olajkészletéből

A magyar cégcsoport tovább bővíti nemzetközi portfólióját azzal, hogy belép Líbiába, miután egy spanyol és egy török vállalattal közösen sikeresen pályázott egy Földközi-tengeri kutatási területre. Korányi G. Tamás tőzsdei szakértő az InfoRádióban beszélt a hazai olajlelőhelyek kimerülése miatt a Molra nehezedő nyomásról is.

„A liberális demokrácia kezdi felzabálni saját magát” – Schiffer András az Arénában

Anti-imperialistaként kutyakötelessége az embernek tiltakozni az ellen, hogyha valaki azt gondolja, egy meghatározó ország elnökeként elrendezheti más országok sorsát, de azzal sem ért egyet, hogy Donald Trumppal ellentétben az európai politikában a döntések nem megszemélyesíthetők. Schiffer András ügyvéd, korábbi országgyűlési képviselő, az LMP alapítója és korábbi társelnöke beszélt erről az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.02.13. péntek, 18:00
Hidasi Judit
japanológus, a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem professor emeritája
Elromlott a hangulat Amerikában, ismét ütik a szoftvercégeket, esnek a nemesfémek is

Elromlott a hangulat Amerikában, ismét ütik a szoftvercégeket, esnek a nemesfémek is

A japán Nikkei és a dél-koreai Kospi index is új történelmi csúcsra emelkedett ma, a nyitás után pluszba lendültek az európai és az amerikai piacok is. A befektetők elsősorban a vállalati gyorsjelentésekre és a délután megjelenő amerikai makroadatra figyelnek, a heti friss munkanélküli segélykérelmek számáról kapunk mag friss statisztikát. A magyar tőzsdén az OTP és a Magyar Telekom nagyot emelkedett, és ütik a 4iG-t és a Rábát. Estére elromlott a hangulat Amerikában, ismét ütik a szoftvercégeket, de az aranyat és az ezüstöt is. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×