eur:
401.77
usd:
383.34
bux:
87759.96
2025. február 18. kedd Bernadett
Nyitókép: Pixabay.com

Mire megy a Real Madrid a visszatérés után? - sport a tévében

Magyar, német, spanyol és török futball, valamint tenisz és motorsport.

M4 Sport

18.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvári Rákóczi-DVTK

20.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Újpest FC

Sport 1

13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Karlsruhe-VfB Stuttgart

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Augsburg

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen

Sport 2

15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Galatasaray

Eurosport 1

12.30: Motorsport, FIM endurance világbajnokság, Le Mans

17.15: Tenisz, Ultimate Tennis Showdown, 2. nap

Eurosport 2

14.00 és 20.00: Tenisz, Adria Tour, 2. nap

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Atlético Madrid

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Eibar

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Osasuna

Címlapról ajánljuk

Az Ukrajnának adható biztonsági garanciákról tárgyalnak az európai vezetők

Emmanuel Macron francia államfő kezdeményezésére az Európai Unió nyolc vezető országa, valamint az EU és a NATO vezetői megkezdték tanácskozásukat hétfőn Párizsban, amelynek célja, hogy megpróbáljanak egységesen fellépni az Ukrajnával kapcsolatos amerikai kezdeményezésekkel szemben.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.02.18. kedd, 18:00
Navracsics Tibor
közigazgatási és területfejlesztési miniszter
Holnap kezdődnek az orosz-amerikai tárgyalások, Ukrajna nem fogja elismerni ezek eredményét - Híreink az orosz-ukrán háborúról hétfőn

Holnap kezdődnek az orosz-amerikai tárgyalások, Ukrajna nem fogja elismerni ezek eredményét - Híreink az orosz-ukrán háborúról hétfőn

Donald Trump amerikai elnök és Vlagyimir Putyin orosz elnök várhatóan még februárban találkoznak, hogy az orosz-ukrán háború lezárásáról egyeztessenek. Az ukrán haderő bejelentette: kitolták az oroszokat Piszcsanyéből, ez egy falu Pokrovszk elővárosában. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök az ország háborús veszteségeiről beszélt. Ma válságtanácskozást tart az Európai Unió, melynek célja megvitatni Trump elnök ukrajnai háborúval kapcsolatos hozzáállását. Közben megérkezett az amerikai és az orosz tárgyalódelegáció is Szaúd-Arábiába, holnap indulnak a tárgyalások. Keir Starmer brit miniszterelnök bejelentette: Nagy-Britannia kész katonákat küldeni Ukrajnába békefenntartó misszióra. Zelenszkij elnök délután azt mondta: Ukrajna soha nem fogja elismerni a szaúdi tárgyalások eredményeit. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború hétfői eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×