393.76
367.93
66376.55
2024. április 24. szerda György
Az Európai Labdarúgó-szövetség, az UEFA által közreadott kép az üres lelátókról a párizsi Parc des Princes stadionban a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund visszavágója előtt 2020. március 11-én. A mérkőzést a tüdőgyulladást okozó koronavírus terjedése miatt biztonsági okokból zárt kapuk mögött rendezik.
Nyitókép: MTI/EPA/UEFA/Getty Images

Az Atlético kiejtette a címvédő Liverpoolt

Az Atlético Madrid, a hosszabbításban három gólt is szerezve, kiejtette a címvédő Liverpoolt a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. Továbbjutott a PSG is, amely magabiztosan, 2-0-ra nyert a Borussia Dortmunddal szemben.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 0-0: Az első percben Diego Costa lövőhelyzetbe került, de nem találta el a kaput.

PARIS SAINT-GERMAIN–BORUSSIA DORTMUND 0-0: Kylian Mbappé nem kezd a PSG-ben. A szurkolók nem mehettek be a Parc des Princes-be, de kívül óriási hangulatot varázsolnak.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 0-0:: Wijnaldum kapura csúsztatott, Oblak védett.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 0-0: Salah lövése alig kerülte el a kaput.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 0-0: Tizenegyes-gyanús helyzet a vendfégek kapuja előtt, megnézték, nem ért büntetőt.

PARIS SAINT-GERMAIN–BORUSSIA DORTMUND 0-0: Sancho és Haaland is veszélyeztette a párizsi kaput.

PARIS SAINT-GERMAIN–BORUSSIA DORTMUND 0-0: Cavani, a PSG csatára óriási helyzetet hagyott ki, Bürki lábbal védett.

PARIS SAINT-GERMAIN–BORUSSIA DORTMUND 1-0: A franciák állnak továbbjutásra, miután Di María szöglete után nNeymar észrevette a védők helyezkedési hibáját és egyben a rést, s öt méterről a kapuba fejelt.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 0-0: Villámgyors akció végén Mané lövését Oblak védte.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 0-0: Firmino belenyúlt egy labdába, Oblak óriási reflexszel hárított.

PARIS SAINT-GERMAIN–BORUSSIA DORTMUND 1-0: Hazard lőtt kevéssel Keylor Navas kapuja mellé.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 1-0: Wijnaldum – Oxlade-Chamberlain tökéletes beadása után –biztosan fejelt nyolc méterről a kapu jobb oldalába.

PARIS SAINT-GERMAIN–BORUSSIA DORTMUND 2-0: Sarabia labdájára mozdulva Bernat jókor volt jó helyen, szerencsés gólt szerzett. Összesítésben 3-2 a franciáknak.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 1-0: Támad a Liverpool, Salah és Chamberlain is rosszul lőtt, igaz, egyik helyzet sem volt „ziccer”. Aztán utóbbi jól lőtt, de Oblak nagyot vetődve hárított.

PARIS SAINT-GERMAIN–BORUSSIA DORTMUND 2-0: Di María lőtt, nagyon messziről, de veszélyesen, Bürki védett.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 1-0: Joao Felix tizenhatoson kívüli lövése kijött Adriánről, de a kapus bátor kivetődéssel javított.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 1-0: Robertson négy méterről a lécre fejelte a labdát.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 1-0: Alexander-Arnold lövbését Oblak, Robertson ismétlését Trippier mentette.

PARIS SAINT-GERMAIN–BORUSSIA DORTMUND 2-0: Mbappé beállt a PSG-be, érdekes csere, hiszen továbbjutásra áll a csapata.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 1-0: Mané tíz méterről ollózott, fél méterrel a kapu fölé.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 1-0: Salah gyönyörű szóló után lőtt a kapu fölé.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 1-0: Saúl a 92. percben egy szabadrúgás után szép fejes gólt szerzett – lesről.

PARIS SAINT-GERMAIN–BORUSSIA DORTMUND 2-0: Vége a mérkőzésnek, továbbjutott a PSG (3-2)

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 1-0: Hosszabbítás az Anfield Roadon.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 2-0: A 94. percben Firmino az első labdát még a jobb kapufára fejelte, szerencséjére a visszapattanó is az övé lett, sw könnyedén a kapuba emelt. A párharc 184. percében áll először továbbjutásra a címvédő.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 2-1: Adrián kapus hibája után Llorente megszerezte azt a gólt, amellyel az Atlético áll továbbjutásra.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 2-2: Marcos Llorente újabb remek góllal nagy előnybe hozta az Atléticót. Két gól kellene a Liverpoolnak.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 2-3: Egy madridi kontra után Llorente kiugratta Moratát, aki a kapuba lőtt.

LIVERPOOL FC–ATLÉTICO MADIRD 2-2: Vége a mérkőzésnek, az Atlético 4-2-vel továbbjutott. Két nap alatt mindkét tavalyi döntős elbúcsúzott.