Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus
Nyitókép: RTL Klub Híradó

Újraélesztés után mentőhelikopter érkezett az eplényi sípályára

Mentőhelikoptert kellett hívni, miután egy síelőnek megállt a szíve.

A honvédség síbajnokságán összeesett egy versenyző, mert megállt a szíve. Amire a mentőautó és a mentőhelikopter a helyszínre érkezett, a férfi már visszanyerte eszméletét - számolt be az esetről az RTL Klub Híradója.

A férfi a versenyen az 55 év felettiek kategóriájában indult, és a célbaérkezés után lett rosszul. Egy testnevelő tiszt, Sárfi Tamás, aki időmérőként vett részt a rendezvényen, kétszer is újreélesztette. Ezután állapota már stabil volt.

A rosszul lett versenyzőt mentőhelikopterrel kórházba szállították.

Címlapról ajánljuk
Vinkó József: én is megdöbbentem, milyen titkokat, rejtett történeteket mutatnak Budapest egyes gasztrohelyei

Vinkó József: én is megdöbbentem, milyen titkokat, rejtett történeteket mutatnak Budapest egyes gasztrohelyei

Nagyon is létezik gasztroturizmus – mondta Vinkó József, a Magyar Konyha magazin főszerkesztője az InfoRádió Aréna című műsorában, és felhívta a figyelmet újonnan összeállított gasztroséta helyekre. Beszélt arról is, hogy a hozzánk látogató külföldiek hetven százaléka milyen ételt keres, és hogy leáldozik-e a fine dining csillaga. Megtudhattuk tőle azt is, miért „házasítják” a japán és a perui konyhát.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 7. 06:30
×
×
×
×