Infostart.hu
eur:
379.82
usd:
321.13
bux:
125733.91
2026. február 23. hétfő Alfréd
Dortmund, 2018. augusztus 26.Gulácsi Péter, az RB Leipzig kapusa gólt kap a Borussia Dortmundtól a német első osztályú labdarúgó-bajnokság első fordulójában 2018. augusztus 26-án.  (MTI/EPA/Sascha Steinbach)
Nyitókép: MTI/EPA/Sascha Steinbach

Újabb lista élén Gulácsi Péter

Gulácsi Péter a legjobb formában lévő játékos a német labdarúgó-bajnokságban szereplő kapusok közül.

A Sky Sport német honlapjának elemzése rávilágít, hogy az RB Leipzig futballistája az új idényből eltelt öt forduló során a legkevesebb gólt kapta, mindössze hármat. Az eddigi mérkőzéseken 19 lövésből 16-ot kivédett, ami 84 százalékos hatékonyságot jelent, és különösen a címvédő Bayern München ellen elért 1-1-es döntetlen alkalmával parádézott.

A 29 éves játékos az előző szezonban 33 meccsen lépett pályára és 78 százalékos hatékonysággal védett.

A magyar válogatott játékos 2015 óta véd Lipcsében, a szerződését éppen a múlt héten hosszabbították meg 2023-ig.

Az RB Leipzig a hatodik forduló szombati játéknapján a Schalke 04 csapatát fogadja.

Címlapról ajánljuk

Döntött az Energiabiztonsági Tanács, amelyet a kormányfő hívott össze

Szijjártó Péter szerint az Orbán Viktor által összehívott Energetikai Tanács ülésén világossá vált: Ukrajna nem indítja újra a Barátság vezetéken érkező kőolajszállítást, amit Budapest politikai zsarolásnak tekint.
inforadio
ARÉNA
2026.02.23. hétfő, 18:00
Áder János
volt köztársasági elnök, a Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány kuratóriumi elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×