Infostart.hu
eur:
364.72
usd:
320.64
bux:
144176.03
2026. július 23. csütörtök Lenke

Szoboszlai Dominik bajnok a Salzburggal

Sorozatban hatodszor, története során pedig tizedszer a Red Bull Salzburg, Szoboszlai Dominik csapata nyerte az osztrák labdarúgó-bajnokságot.

A címvédő vasárnap hátrányból fordítva 2-1-re verte a házigazda Austria Wient, s ezzel három fordulóval a zárás előtt bebiztosította újabb elsőségét.

A Salzburg - akárcsak tavaly - duplázott, miután szerdán a kupában is a legjobbnak bizonyult.

A magyar válogatott Szoboszlai kezdő volt a vasárnapi meccsen, majd a 76. percben lecserélték.

Címlapról ajánljuk

Ezermilliárd forintnyi ügyben tett feljelentést a kormány

Négy, az Eximbankhoz kötődő ügyben, összesen 1000 milliárd forintos értékű ügyekben tett feljelentést a kormány, köztük a volt Sofitel-szálló, a Duna Aszfalt és a dunakeszi járműjavító ügyében – mondta a kormányzati tájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök.
inforadio
ARÉNA
2026.07.24. péntek, 18:00
Szongoth Domán válogatott jégkorongozó
Kovács Attila a Magyar Jégkorong Szövetség sportigazgatója
Tovább vágtat az olajár, ami megviseli a forintot

Tovább vágtat az olajár, ami megviseli a forintot

A közel-keleti háború eszkalálódása miatt nyomás alatt van a forint: a magyar deviza árfolyama szerdán több nagyobb kilengést is produkált, eközben pedig kéthavi mélypontjára is gyengült. A dollár erősödött az euróval szemben csütörtökön, és az olajárak már 100 dollár környékén járnak, ami csökkentheti a globális kockázatvállalási kedvet és nyomás alatt tarthatja a magyar eszközöket. A forint így a délutáni órákra a választások óta nem látott szintre gyengült a dollárral szemben. Mindeközben a japán jen egy negyven éve nem látott mélyponton stagnált, és egyelőre a fordulat legkisebb jele sem mutatkozik.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×