A második forduló jelentette a végállomást Andy Murray számára a keménypályás tenisztorna férfiversenyében, és sérülés miatt visszalépett a versenytől a 17-szeres Grand Slam-bajnok Rafael Nadal.
Andy Murray, a korábbi világelső hosszú sérülés után tért vissza, a nyitókörben legyőzte az ausztrál James Duckworth-t, a nyolcaddöntőben azonban két szettben kikapott az orosz Danyiil Medvegyevtől.
Brisbane, 2019. január 2. A spanyol Raphael Nadal távozik 2019. január 2-i brisbane-i sajtóértekezletéről, ahol bejelentette, hogy sérülés miatt nem vesz részt a brisbane-i nemzetközi tenisztornán. MTI/AAP/Darren England
Visszalépett a versenytől a 17-szeres Grand Slam-bajnok Rafael Nadal. A spanyol játékos - aki tavaly különböző problémái miatt csak kilenc tornán indult, ezek közül ötöt megnyert - ezúttal a combjával bajlódik.
KezdőlapSportSorra véreznek el a klasszisok Brisbane-ben
Hírek és elemzők szerint a Fehér Házban három lehetőséget fontolgatnak a Dániához tartozó sziget megszerzésére, és ezek közül bármelyik be is következhet.
A férfiaknál Kós Hubert világbajnok úszót, a nőknél Márton Luana világbajnok tekvondóst választotta meg a 2025-ös év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).
A cégek 27%-a biztosítja az otthoni munkavégzés lehetőségét legalább dolgozói egy részének a GKI felmérése szerint. A home office tehát Magyarországon stabil, de erősen szegmentált foglalkoztatási formává vált. Az otthoni munkavégzés elterjedtsége kiemelkedő a szolgáltató szektorban és szinte egyáltalán nem jellemző az építőiparra. Leginkább a nagyvállalatok élnek szívesen ezzel a foglalkoztatási formával, 83 százalékuk alkalmazza a távmunkát. A következő egy-két évben a vállalkozások háromnegyede nem szándékozik változtatni ezzel kapcsolatos gyakorlatán.
Ehhez nem kell drága külföldi utazásokban gondolkodni: Magyarországon még mindig számos kulcsosház, vagy épp menedékház kínál megfizethető erdei szállást.
The US president also imposes a 25% tariff on countries that "do business" with Tehran, while Iran's foreign minister says his country his "ready for war".