393.48
364.45
0

Harmadik sikerével továbbjutó a Miskolc

A házigazda Miskolc harmadik mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében, ezzel már biztos továbbjutó.

A története első nemzetközi kupaszereplésüket ünneplő borsodiak a Kemény Dénes Sportuszodában - ahová az ünnepi alkalom miatt az egész tornán ingyenes a belépés a szurkolóknak - szombat reggel a német Hannover együttesét múlták felül lehengerlő magabiztossággal. Kevesebb mint hat perc után már 7-0-át mutatott az eredményjelző.

Sike József együttese este a montenegrói Primorac Kotor ellen ugrik medencébe.

Mivel a hatcsapatos csoportból négyen jutnak tovább, így a Miskolc már biztos résztvevője a selejtező következő állomásának

Férfi Eurokupa, 1. selejtezőkör:

PannErgy Miskolci VSC-Hannover (német) 18-4 (7-1, 2-0, 6-2, 3-1)

A magyar csapat gólszerzői: Berta 4, Lukács, Sánta 3-3, Kuzmenko, Dőry, Nagy Á., Vadovic 2-2