Infostart.hu
eur:
382.6
usd:
328.45
bux:
108385.45
2025. december 8. hétfő Mária

Babos Tímea a második fordulóba jutott Québecben

Babos Tímea továbbjutott a közel 227 ezer dollár (57 millió forint) összdíjazású kanadai keménypályás női tenisztorna első fordulójából hétfőn.

A québeci torna honlapja szerint a harmadik helyen kiemelt magyar játékos két szoros szett után magabiztosan nyerte a harmadik felvonást a világranglistán 149. amerikai Jamie Loeb ellen.

Babos a második körben a brit Naomi Broadyval találkozik majd.

Québec Cityben a selejtezőből főtáblára jutott Stollár Fanny kedden a negyedikként rangsorolt német Tatjana Mariával játszik.

Eredmények, 1. forduló (a 16 közé jutásért):

------------------------------------------

Babos Tímea-Jamie Loeb (amerikai) 7:6 (7-4), 5:7, 6:2

korábban:

Min (amerikai)-Pegula (amerikai) 4:6, 6:4, 6:0

Dolehide (amerikai) - Robillard-Millette (kanadai) 6:3, 6:2

Broady (brit)-Aiava (ausztrál) 6:4, 3:6, 6:3

Erakovic (új-zélandi)-Kudravceva (orosz) 6:4, 6:1

Címlapról ajánljuk
A cigarettázók és a rossz levegőn élők most vannak igazán bajban

A cigarettázók és a rossz levegőn élők most vannak igazán bajban

Egyre többen fordulnak orvoshoz légzési panaszokkal, vagy a már ismert alapbetegségük tüneteinek súlyosbodása miatt. Ez jellemző a téli időszakban, és több oka van, de fel lehet rá készülni, illetve lehet jól kezelni – mondta az InfoRádióban Csoma Zsuzsanna, az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet főorvosa.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×