Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus

Kalmár megszerezte első gólját a DAC-ban

Többek között Kalmár Zsolt góljával a DAC vasárnap 4-2-re legyőzte a vendég Zilina együttesét a szlovák labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójában.

A dunaszerdahelyiekhez nyáron igazolt magyar válogatott középpályás csapata második találatát lőtte, illetve gólpasszt is adott a találkozón, majd a 69. percben lecserélték. A DAC - amelyben Vida Kristopher végigjátszotta a meccset - háromgólos előnyre tett szert, majd a Zilina 3-2-re felzárkózott, de a hajrában ismét a hazaiak voltak eredményesek.

A DAC továbbra is veretlen a nyáron érkezett, a Budapest Honvédot az előző idényben bajnoki címre vezető olasz Marco Rossi irányításával: a csapat három győzelemmel és két döntetlennel jelenleg negyedik.

Címlapról ajánljuk
Vinkó József: én is megdöbbentem, milyen titkokat, rejtett történeteket mutatnak Budapest egyes gasztrohelyei

Vinkó József: én is megdöbbentem, milyen titkokat, rejtett történeteket mutatnak Budapest egyes gasztrohelyei

Nagyon is létezik gasztroturizmus – mondta Vinkó József, a Magyar Konyha magazin főszerkesztője az InfoRádió Aréna című műsorában, és felhívta a figyelmet újonnan összeállított gasztroséta helyekre. Beszélt arról is, hogy a hozzánk látogató külföldiek hetven százaléka milyen ételt keres, és hogy leáldozik-e a fine dining csillaga. Megtudhattuk tőle azt is, miért „házasítják” a japán és a perui konyhát.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 7. 06:30
×
×
×
×