Infostart.hu
eur:
381.49
usd:
330.6
bux:
0
2026. április 7. kedd Herman

Nagy László nélkül a kézilabda-válogatott

Nagy László nem tagja a jövő heti nemzetközi tornára készülő magyar kézilabda-válogatott keretének, ugyanakkor Mocsai Tamás ismét meghívót kapott.

A 18 fős csapatot csütörtökön jelölte ki Mocsai Lajos szakmai igazgató és Csoknyai István szövetségi kapitány.

Újra a keretben van Mocsai Tamás, aki tavaly lemondta a válogatottságot. Nagy László, a Barcelona ásza ugyanakkor továbbra sem tagja a keretnek, így továbbra is nyitott a kérdés, hogy a jövőben a magyar vagy a spanyol válogatottban folytatja.

Az Ózdon, Tiszaújvárosban és Miskolcon rendezendő Pannon Kupán sorrendben a görög, a szlovák és a lengyel csapat lesz az ellenfél.

A magyar keret:

kapusok: Fazekas Nándor (Veszprém), Liszkai Szilveszter (Szeged), Mikler Roland (Dunaferr)
jobbszélsők: Gulyás Péter (Veszprém), Iváncsik Tamás (Veszprém)
jobbátlövők: Krivokapic Milorad (Szeged), Laluska Balázs (Cimos Koper), Mocsai Tamás(TBV Lemgo)
irányítók: Császár Gábor (Chambéry), Lékai Máté (PLER), Nagy Kornél (Dunaferr)
beállósok: Gál Gyula (Croatia Zagreb), Schuch Timuzsin (Constanta)
balátlövők: Ilyés Ferenc (TBV Lemgo), Katzirz Dávid (Szeged), Putics Barna (GWD Minden);
balszélsők: Halász Máté (Tatabánya ), Iváncsik Gergő (Veszprém)

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor a határról: egyelőre nincs veszélyben Magyarország gázellátása, de észnél kell lenni!

Orbán Viktor húsvéthétfő reggel sajtótájékoztatót tartott Kiskundorozsmán, a Török Áramlat gázvezeték magyar szakaszának a kezdetén. A miniszterelnök ellenőrizte az infrastruktúrát, miután vasárnap robbanóanyagot találtak a gázvezeték szerbiai szakaszánál.
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Trump szavaira kicsit elbizonytalanodtak, de végül pozitívban zártak az amerikai tőzsdék

Trump szavaira kicsit elbizonytalanodtak, de végül pozitívban zártak az amerikai tőzsdék

Az amerikai tőzsdék alig mozdultak hétfőn, miután a befektetők az iráni háború lehetséges tűzszünetével kapcsolatos, egymásnak ellentmondó jelzéseket mérlegelték. A Cnbc tudósítása szerint a múlt héten az olajárak emelkedtek, a piacok pedig egyértelműen Donald Trump keddi ultimátuma előtt igyekeztek pozíciót fogni. A hétfői kereskedési nap első felében pozitív hangulat uralkodik a tengerentúlon, a fő indexek enyhe emelkedésben vannak. Az amerikai elnök, keleti parti idő szerint hétfő délután a Fehér Házban tartott sajtótájékoztatót az amerikai haderő napokban végrehajtott mentőakciójával kapcsolatban. Trump egyik mondatában jelentős fenyegetést fogalmazott meg Iránnal szemben, mely szerint akár már holnap éjjel képes lenne kiiktatni a közel-keleti államot. A sajtótájékoztató idejére némileg visszaesett a főbb indexek emelkedése. A kereskedési idő végére azonban pozitívban tudtak maradni a legfontosabb amerikai indexek. Az S&P 500 árfolyama 0,45%-kal került feljebb, a Dow Jones pedig 0,36%-os emelkedéssel fejezte be a napot. A Nasdaq 0,54%-os pluszban zárt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×