Infostart.hu
eur:
382.15
usd:
324.54
bux:
125061.81
2026. január 23. péntek Rajmund, Zelma

Büntetést kap Robinho

Pénzbüntetést kap Robinho az angol labdarúgó élvonalban szereplő Manchester Citytől - erősítette meg az együttes edzője, Mark Hughes.

A brazil csatár azért számíthat büntetésre, mert a múlt hét kedden engedély nélkül hagyta el a csapat spanyolországi edzőtáborát, és hazautazott Brazíliába. A játékos távozását nem közölte az edzővel és a klubvezetőkkel sem. Később Robinho családi okokkal indokolta tettét.

"Elmagyaráztam a helyzetet Robbynak, és közöltem vele, hogy az a szándékunk, hogy pénzbüntetést kap" - mondta Mark Hughes. Hozzátette: a játékos bocsánatot kért az engedély nélküli utazásért.

A 24 éves futballista nyáron brit rekordot jelentő 32,5 millió fontért került a Cityhez. Helyi sajtóértesülések szerint kétheti fizetésébe, azaz körülbelül 200 ezer fontjába kerülhet önkényes kiruccanása.

Címlapról ajánljuk
Fordulat Németországban az elektromos autóknál

Fordulat Németországban az elektromos autóknál

Bár a múlt év végén Brüsszelben ideiglenes csatát nyertek a benzines és a dízel meghajtású autók 2035-től való tiltásának ellenzői, szakértők szerint nem fér kétség ahhoz, hogy az elektromos járműveké a jövő. A német autóipar jövőjét és a klímavédelmet szem előtt tartva a berlini kormány most az új elektromos autók vásárlásának támogatására jelentős összeget irányzott elő.
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Elkezdődött a béketárgyalás, közben szétbombázza Oroszország Kijevet  – Ukrajnai háborús híreink pénteken

Elkezdődött a béketárgyalás, közben szétbombázza Oroszország Kijevet – Ukrajnai háborús híreink pénteken

Ukrajna szívesen segít a NATO-nak kilőni az orosz hajókat Grönland körül – mondta Volodimir Zelenszkij ukrán elnök ma a davosi fórumon. Az Egyesült Államok, Oroszország és Ukrajna ma megkezdte az első háromoldalú tárgyalást a háború lezárásáról a következő napokban. Kijev és Washington az energiaellátó rendszerre vonatkozó fegyverszünetet készül felajánlani Oroszországnak az Egyesült Arab Emírségekben tartandó béketárgyaláson - írta a RBK. Közben Oroszország folyamatosan lövi Ukrajna energiaellátó rendszerét és azon dolgoznak, hogy Kijevet élhetetlenné tegyék. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×