Infostart.hu
eur:
384.79
usd:
330.43
bux:
107884.53
2025. december 9. kedd Natália

Nehezen győzött a Chelsea; Gera visszatért

Az éllovas Chelsea 3-2-re nyert a vendég Fulham ellen az angol labdarúgó Premier League hagyományos karácsonyi fordulójában. A címvédő hazai együttes már 2-0-ra is vezetett, de a Fulham egyenlíteni tudott. A győztes gólt az argentin Crespo szerezte.

Gera Zoltán hosszú sérülése után visszatért a West Bromwich első csapatába: a birminghami gárda játékosa a 67. percben csereként állt be a Manchester United otthonában 3-0-ra elveszített meccsen.

További eredmények:
Liverpool-Newcastle 2-0
Charlton-Arsenal 0-1
Middlesbrough-Blackburn 0-2
Portsmouth-West Ham 1-1
Sunderland-Bolton 0-0
Wigan-Manchester City 4-3
Tottenham-Birmingham City 2-0
Aston Villa-Everton 4-0.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Törökországban: ez „komoly dolog”

Törökország biztosítja és garantálja az orosz energiahordozók útvonalát Magyarországra – mondta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Isztambulban. A magyar miniszterelnök arról is beszámolt, hogy a két ország a jövőben összehangolja a béketeremtési erőfeszítéseit.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.09. kedd, 18:00
Maruzsa Zoltán
a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×