Infostart.hu
eur:
378.17
usd:
317.47
bux:
130328.22
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Nyitókép: Facebook/Országos Mentőszolgálat

Életveszélyes állapotban vitték kórházba a Szomszédok színésznőjét

A 83 éves művész trombózison esett át, nem látogathatja senki.

A Szomszédokból közismertté vált Csűrös Karolát életveszélyes állapotban vitték kórházba, a koronavírus-járvány miatt pedig nem látogathatja senki - írja a Bors. A lábában alakult ki vérrög.

A kisvártatva jobb állapotba került színésznő már maga mondta el a lapnak, hogy a Semmelweis Klinikán fekszik, ahová a Honvédkórházból szállították át, a térdbajaiból adódó kevés mozgás okozhatta a trombózist.

Csűrös Karola legutóbb a Madách Színházban játszott, de láb- és csontproblémái miatt utolsó szerepét vissza kellett adnia. Tavaly, férje temetésén már ülve fogadta a részvétnyilvánításokat.

Elárulta azt is, hogy a kórházban már csak a nagyon súlyos esetek vannak, őt is hamarosan haza fogják küldeni.

Rokonai könyvekkel, bevásárlással igyekeznek kedveskedni neki, gondoskodni róla.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
Salát Gergely: egy japán–kínai háború szinte világháború lenne – nem lesz egy szép történet a következő egy-két év

Salát Gergely: egy japán–kínai háború szinte világháború lenne – nem lesz egy szép történet a következő egy-két év

Az új japán kormány megalakulásával feszültebb lesz a szigetország és Kína viszonya, de a közvetlen katonai konfliktust mindkét fél szeretné elkerülni – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Salát Gergely sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa.

Rubio jön, Vance és Trump talán – Szakértő: nem véletlen az időzítés

Marco Rubio amerikai külügyminiszter – miután részt veszegy müncheni konferencián – február közepén Szlovákiába és Magyarországra látogat. Az amerikai külügy szerint a tárcavezető Budapesten magyar kormányzati vezetőkkel egyeztet egyebek mellett a békéről, valamint az amerikai–magyar energetikai partnerségről. Magyarics Tamás (ELTE) emeritus professzor szerint nem véletlen, hogy Rubio éppen most és épp ide utazik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Limant ostromolják az oroszok, ukrán ellentámadásról jönnek pletykák - Híreink az ukrán frontról szerdán

Limant ostromolják az oroszok, ukrán ellentámadásról jönnek pletykák - Híreink az ukrán frontról szerdán

Az orosz erők nagy erőkkel nyomulnak előre az ukránok által 2022-ben visszafoglalt Liman térségében: az észak-donyecki város ostroma lényegében megkezdődött, az oroszok a környező falvak elfoglalásával akarják bekeríteni a települést. Közben nagyobb katonai műveletek zajlanak Kosztantynivka, Pokrovszk, Huljajpole térségében is. Közen orosz lapok és internetes OSINT-bloggerek arról írnak: kisebb ellentámadást indított az ukrán hadsereg a déli fronton - Kijev ezt nem erősítette meg egyelőre. Diplomáciai fronton egyelőre nem látszik áttörés: Moszkvából több, Amerikával szemben kritikus nyilatkozat is jött az elmúlt napokban. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború szerdai eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×