Infostart.hu
eur:
389.61
usd:
338.51
bux:
121718.08
2026. március 28. szombat Gedeon, Johanna
baleset autópálya elakadásjelző háromszög
Nyitókép: Pixabay

Balesetet szenvedett egy magyar turistabusz, többen megsérültek, diákok lehetnek köztük

Magyar turistákat szállító autóbusz szenvedett balesetet Szabadkánál vasárnap, nyolcan megsérültek - erősítette meg a szerbiai közszolgálati televízió (RTS) értesülését a szabadkai rendőrség.

Az RTS beszámolója szerint az autóbusz 82 utasával 13 óra 30 perc körül ütközött össze egy teherautó pótkocsijával a Szabadkát elkerülő úton, amikor a Kelebia-Tompa határátkelő felé tartott. A balesetben nyolcan sérültek meg, őket a szabadkai kórházba szállították, az egészségügyi intézmény tájékoztatása szerint egyikük sincs életveszélyes állapotban.

A helyszínelés még folyik, a határátkelőre vezető út egyik sávját lezárták.

A Blic azt írja, hogy a buszban idén érettségiző kaposvári diákok tartózkodtak, akik görögországi nyaralásból utaztak haza.

Az autóbusz eddig ismeretlen okból ütközött neki a kamionnak.

Frissítés: Paczolay Máté külügyi szóvivő közölte: a buszbalesetben nyolc diák könnyű sérüléseket szenvedett. Őket a Szabadkai Kórházba szállították kivizsgálásra, azután valamennyiüket kiengedték, mert egyiküknek sem volt olyan kórházi ellátást igénylő sérülése. A diákok azóta csatlakoztak társaikhoz és úton vannak haza Magyarországra.

Címlapról ajánljuk
Hét árulkodó jel, amiről felismerhető a NAV nevében érkező csalás

Hét árulkodó jel, amiről felismerhető a NAV nevében érkező csalás

Egyre többen próbálnak visszaélni a NAV nevével. A kapcsolódó anyagok között találhatóak azok az sms-ek és e-mailek, amelyekkel a leggyakrabban próbálkoznak a csalók. Ha ilyet, vagy ehhez hasonlót kapunk, semmiképp ne kattintsunk az abban szereplő linkre. Linczmayer Szilvia, az adóhivatal kommunikációs vezetője az InfoRádióban elmondta: a kamuoldalak linkje mindig eltér a hivatalos oldalakétól, a csaló üzeneteket pedig sok esetben hibás magyarsággal, helyesírási hibákkal írják.

Orbán Viktor: mondjunk nemet a háborúra és a magas energiaárakra

A Fidesz-KDNP elnöke azt állította Facebook bejegyzésében, hogy a Tisza Párt eltörölné a védett benzinárat, a rezsicsökkentést és leválasztanák Magyarországot az olcsó orosz energiáról.
inforadio
ARÉNA
2026.03.30. hétfő, 18:00
Nagy Dávid
a Magyar Kétfarkú Kutya Párt pártigazgatója, választási listavezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×