Infostart.hu
eur:
367.63
usd:
314.56
bux:
0
2026. április 13. hétfő Ida
Genova, 2018. augusztus 14.Az A10-es autópálya leszakadt hídjának egy része Genova közelében 2018. augusztus 14-én. A balesetnek több tucat halottja van. (MTI/EPALuca Zennaro)
Nyitókép: (MTI/EPALuca Zennaro

Már minden eltűntet megtaláltak, mégis tovább folytatják a kutatást Genovában

Azt vizsgálják, nem maradt-e olyan a romok alatt, akinek az eltűnését senki sem jelentette.

Kiemelték vasárnapra virradóra a Morandi-híd romjai alól Genovában a három utolsó, eltűntként nyilvántartott ember holttestét - közölte az olasz tűzoltóság.

A háromtagú család, a házaspár és kilencéves kislányuk megtalálásával

a halálos áldozatok száma 43-ra emelkedett.

Ennek ellenére folytatják a romok átvizsgálását, mert lehetnek még olyanok a törmelék alatt, akiknek az eltűnését nem jelentették a hatóságoknak.

Genova, 2018. augusztus 14.
Az olasz tűzoltóság által közreadott képen mentőalakulatok tagjai dolgoznak a baleset helyszínén Genova közelében 2018. augusztus 14-én, miután leszakadt az A10-es autópálya egyik hídjának egy része. A balesetnek több tucat halottja van. (MTI/EPA/Olasz tűzoltóság)
Az olasz tűzoltóság által közreadott képen mentőalakulatok tagjai dolgoznak a baleset helyszínén Genova közelében 2018. augusztus 14-én, miután leszakadt az A10-es autópálya egyik hídjának egy része. (MTI/EPA/Olasz tűzoltóság)

A Genovát a francia határral összekötő A10-es autópálya 45 méter magas hídjának egy része kedden omlott össze. A halottak között franciák, albánok, románok, chileiek, kolumbiaiak és peruiak is vannak.

Címlapról ajánljuk
Történelmi rekord és felhatalmazás – Orbán Viktor 16 év után adja át a kormányzást
Reggel

Történelmi rekord és felhatalmazás – Orbán Viktor 16 év után adja át a kormányzást

Minden idők legmagasabb részvételével zajlott le a vasárnapi országgyűlési választás, amely a Tisza Párt óriási fölényével zárult, Magyar Péter listavezetőként akár kétharmados parlamenti többséggel a háta mögött is kormányt alakíthat néhány hét múlva. A miniszterelnök este gratulál a Tisza-elnöknek, de Orbán Viktor azt is megígérte, soha nem adja fel, és a sebek gyógyulása után 2,5 milliós tábora élén azonnal újra munkához fog látni.
inforadio
ARÉNA
2026.04.13. hétfő, 18:00
Virág Andea a Republikon Intézet stratégiai igazgatója
Kiszelly Zoltán a Századvég politikai elemzési igazgatója
Választás 2026: óriási ellenzéki győzelem, jön a kétharmados Tisza kormányzás

Választás 2026: óriási ellenzéki győzelem, jön a kétharmados Tisza kormányzás

Kétharmados felhatalmazást kapott az óriási részvétellel lezajlott országgyűlési választáson a Tisza Párt. Orbán Viktor miniszterelnök elismerte a Fidesz választási vereségét, ellenzéki szerepre készül. Magyar Péter egységre szólító győzelmi beszédet tartott, de közben azért megnevezte azokat a magas rangú tisztviselőket, akiknek távozniuk kell a pozíciójukból. A forint négy éve nem látott erőt mutat ma reggel, a befektetők már a kiszámíthatóbb, kevésbé konfrontatív gazdaságpolitikát árazzák.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×