Infostart.hu
eur:
399.3
usd:
343.78
bux:
99833.93
2025. július 16. szerda Valter

Nagy titkot kotyogott ki Trump

Donald Trump a Twitteren közölte, hogy idén is őt választották volna az év emberévé.

„Felhívott a Time Magazin, hogy közölje, valószínűleg én leszek az év embere, ahogy tavaly” – írta Donald Trump. Az amerikai elnök azonban nem élt a lehetőséggel, mert ezzel egy interjú és egy nagy fotózás is járt volna.

A Time szintén a Twitteren közölte: az amerikai elnök téved az év embere kiválasztása ügyében. A magazin a megjelenésig, december 6-ig nem kommentálja a győztes kilétét.

Tavaly Trump lett az év embere, és akkor nagy megtiszteltetésnek nevezte mindezt.

Címlapról ajánljuk

Vlagyimir Putyin csak akkor állna meg, ha Ukrajna védelme erősebb ellenállást tanúsítana

Putyin orosz elnököt nem izgatják Donald Trump kijelentései, és kész tovább háborúzni Ukrajnában, amíg nem kötnek békemegállapodást az ő feltételei szerint.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.07.16. szerda, 18:00
Latorcai Csaba
a Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium parlamenti államtitkára
Trump bekeményít Putyin ellen, világháborútól tartanak az oroszok – Ukrajnai háborús híreink szerdán

Trump bekeményít Putyin ellen, világháborútól tartanak az oroszok – Ukrajnai háborús híreink szerdán

Donald Trump amerikai elnök kijelentette, Ukrajnának nem kellene csapásokat végrehajtania Moszkva ellen, miután újabb fegyverszállítmányokat jelentett be Kijev számára, és szigorúbb álláspontra helyezkedett Oroszországgal szemben - írta meg a Sky News. Erre Vlagyimir Popov orosz tábornagy a News.ru-nak azt mondta, hogy amennyiben Washington Tomahawk rakétákat ad át Kijevnek, az világháborús eszkalációval fenyeget. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×