Infostart.hu
eur:
364.16
usd:
314.61
bux:
148936.23
2026. augusztus 18. kedd Ilona

Az ügyész halálos ítéletet kér Mubarakra

Egyiptomban halálos ítéletet kért Hoszni Mubarak volt elnökre a tüntetők tavalyi tömeges lemészárlása miatt az ügyész.

Musztafa Szulejman záró beszédében azt hangsúlyozta, hogy a politikus világos felhatalmazást adott a hadseregnek az éles lőszer használatára, és a békés tüntetők agyonlövésére.

 A kormány becslése szerint 850 embert öltek meg tavaly január 25. és február 11. között.

Musztafa Szulejman közölte: a volt elnöknek és vádlott társainak: a volt belügyminiszternek és négy belbiztonsági főnöknek a legsúlyosabb büntetést kell kapnia.

Címlapról ajánljuk
Sós Csaba: boldog vagyok, de nem elégedett
Aréna-előzetes - Adás: 18.00

Sós Csaba: boldog vagyok, de nem elégedett

Este hazatért a párizsi Európa-bajnokságról az 5 arany-, 9 ezüst- 3 bronzéremmel záró magyar úszóválogatott. Sós Csaba szövetségi kapitány a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérről egyenesen az InfoRádió szerkesztőségébe érkezett, és beszélt a kontinenstorna tapasztalatai mellett a szigorúbb válogatási elvekről és az olimpiai ciklus folytatásáról is.

Figler Zoltán a hajós közlekedésről: még nem vagyunk túl a nehezén

Budapest környezetében volt elég víz a Dunában, így az elmúlt napokban is közlekedtek a sétahajók, túrahajók. A nehézséget, vagy inkább kényelmetlenséget a Paksi Atomerőmű miatt bevezetett energiakorlátozások jelentették – egyebek mellett erről beszélt az InfoRádióban Figler Zoltán, a Személyhajósok Szövetségének főtitkára, aki beszélt a következő napok és a hosszú hétvége kilátásairól.
inforadio
ARÉNA
2026.08.18. kedd, 18:00
Sós Csaba
a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×