Infostart.hu
eur:
355.83
usd:
308.02
bux:
132266.39
2026. június 10. szerda Gréta, Margit
Nyitókép: Rossmann Magyarország Kft./ Szabina Gyorfi

Kiakasztotta vevőit a Rossmann, de a cég nyugtat

Határidőt szabott a Rossmann a vásárlói hűségkártyák leadására, cserében ajándékot adnak mindazoknak, akik ezt megteszik. Az ajánlat október 6-ig él, de megnyugtatásul azt is bejelentette a cég, hogy ettől függetlenül marad a kártyahasználat is.

A cég honlapján azt írják, hogy először be kell vinni a plasztikkártyát az egyik üzletbe, és be kell mutatni a kasszánál a Rossmann applikációban a virtuális kártyát.

Ha mindez megvan, akkor adnak ajándékba egy 100 százalékban újrahasznosított anyagból készült Rossmann bevásárlótáskát - írja az Economx.

Felhívják a figyelmet, hogy a meglévő Rossmann+ plasztikkártyát úgy érdemes leadni, hogy az applikációra való áttérést a már meglévő regisztrációval használják a vásárlók, különben az eddigi költéseiket, kedvezményeiket, kuponjaikat nem látják, illetve azok el is vesznek.

A vásárlók nemtetszésüknek adtak hangot a Rossmann közösségi oldalán, például arra hivatkozva, hogy nem tudnak kedvezményt igénybe venni, ha lemerül a telefonjuk vagy például nincs minden üzletben megfelelő térerő. Továbbá nem mindenki használ okostelefont és olyan is akad, aki nem visz magával telefont a vásárláshoz.

A Rossmann mindenkit megnyugtatott, hogy továbbra is használható a plasztikkártya, ez a promóció pedig azoknak szól inkább, akik már nem használják a kártyát.

Címlapról ajánljuk
Mik meg nem történnek! Egy kutya kihúzta a bokor aljáról a vb-trófeát
vb-sztorik

Mik meg nem történnek! Egy kutya kihúzta a bokor aljáról a vb-trófeát

A csütörtökön kezdődő észak- és közép-amerikai labdarúgó-világbajnokság előtt az Infostart felidéz néhány különleges epizódot a tornák történetéből. Nem elsősorban olyanokat, amelyek az eredményekhez, a pályán történt eseményekhez kapcsolódnak, inkább olyanokat, amelyek mégis jellemzőek és emlékezetesek. Ezúttal 1966 a téma, az angolok eddigi egyetlen aranyérmét hozó futball-vb, amely után kis híján nem tudták átvenni a Rimet-kupát.

Pénteken érvénybe lép a migrációs paktum – Nemcsak Magyarország görget maga előtt tartozásokat

Nemcsak a fizikai infrastruktúra kialakítása okoz gondokat több uniós tagországnak, hanem a jogi átültetés kapcsán is jelentkeznek bizonyos gondok – mondta az InfoRádióban a Migrációkutató Intézet igazgatója az Európai Unió Migrációs és Menekültügyi Paktumáról. Marsai Viktor figyelmeztetett: ha a magyar kormány nem lesz hajlandó végrehajtani a paktum kötelezően előírt intézkedéseit, akkor a napi egymillió eurós bírság továbbra is „ketyegni fog”, sőt akár még kötelezettségszegési eljárás is indulhat Magyarországgal szemben.
inforadio
ARÉNA
2026.06.10. szerda, 18:00
Gál Katalin
a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülete elnök-igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×