Infostart.hu
eur:
381.64
usd:
327.82
bux:
108922.07
2025. december 8. hétfő Mária
Munkagépek az M6-os autópálya Bóly-Ivándárda (országhatár) közötti szakaszának építkezésén Boly határában 2021. július 13-án. Ezen a napon letették ennek a szakasznak az alapkövét a baranyai Nagynyárádon 2021. július 13-án. Az autópálya Bóly és Ivándárda közötti 20 kilométeres része nettó 88,7 milliárd forintból 2024 elejére épül meg.
Nyitókép: MTI/Kiss Dániel

Fontos munka jön az M6-oson, enélkül nem adható át az új sztrádaszakasz

Hamarosan a burkolati jelek festése is elkezdődhet az M6-os autópálya zárószakaszán.

A Bóly és Ivándárda (országhatár) közötti 20 kilométeres szakasz 26,6 méteres koronaszélességgel, középen fizikai elválasztással és burkolt leállósávval 130 km/óra tervezési sebességgel készül. A projekt nettó 88,6 milliárd forintba kerül - számol be a Magyar Építők.

A lapot arról tájékoztatták, hogy "augusztusban elkészült a főpálya kopóréteg építése. A még hiányzó aszfalt kopórétegek – Villányi csomópont, tengelysúlymérő-állomás ágai, üzemi lehajtók − építése szeptember közepére befejeződik.

Szeptember végén kezdődik a forgalomtechnikai elemek – táblák, burkolati jelek – megvalósítása, valamint befejezik a szalagkorlát és vadvédőkerítés építését.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 7. 21:37
×
×
×
×