Infostart.hu
eur:
384.85
usd:
327.18
bux:
109708.84
2025. december 15. hétfő Valér

Így áll most a forint

Kissé gyengült a forint hétfő reggelre a péntek esti kurzusokhoz képest a bankközi devizapiacon.

Az eurót 7 óra tájban 308,75 forinton jegyezték a péntek esti 308,48 forinttal szemben. A dollár 283,91 forintról 284,10 forintra, a svájci frank pedig 285,14 forintról 285,64 forintra erősödött.

A dollárral szemben nem változott az euró árfolyama, az európai valuta 1,0865 dolláron forgott.

Címlapról ajánljuk

Bendarzsevszkij Anton: Ukrajna csak a NATO-tagságról mondana le, de arra nem is volt reális esélye

Bár az áprilisi és az augusztusi tárgyalások nem hoztak valódi áttörést, most ígéretesek a fejlemények. Ukrajna biztonsági garanciák mellett hajlandó lemondani a NATO-tagságról. Ezt Volodimir Zelenszkij ukrán elnök jelentette be, mielőtt vasárnap Berlinben tárgyalóasztalhoz ült az Egyesült Államok kormányzati delegációjával.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.15. hétfő, 18:00
Mészáros Andor
az Eötvös Loránd Tudományegyetem BTK Történeti Intézetének docense
Alig keresenek pénzt a németek az autógyártáson. Feladják?

Alig keresenek pénzt a németek az autógyártáson. Feladják?

Már meghallgatható a Portfolio Checklist hétfői adása. A műsor első részében arról volt szó, hogy a Volkswagen, a BMW és a Mercedes-Benz értékesítése és árbevétele összességében nagyrészt stabil maradt, ugyanakkor az üzemi eredményük (EBIT) közel 76 százalékkal zuhant. 2009 óta nem termelt ilyen kevés pénzt ez a három autógyár, ami számos kérdést vet fel az egész szektor számára. Kilián Csabával, a Magyar Gépjárműipari Egyesület ügyvezető főtitkárával az autógyártás szempontjából Magyarország előtt álló lehetőségeket tekintettük át. A második részben Biró Attilával, a Pénzcentrum rovatvezetőjével a hazai könyvpiac idei évét értékeltük, és megnéztük, mit olvasunk mi, magyarok.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×