Infostart.hu
eur:
355.34
usd:
307.49
bux:
0
2026. június 10. szerda Gréta, Margit

Durva káosz az AC/DC koncert után - videó

Megjelentek a neten az első videók a hétfő esti budapesti AC/DC koncertről. Szombaton Milánóban lépett fel a legendás együttes, az olaszok már rengeteg felvételt nyomtak a világhálóra. A februári norvégiai koncert után súlyos botrány volt, mert a rendezők nem szervezték meg a közlekedést, és a hatalmas dugó miatt durva verekedések voltak.

A rajongók ájult beszámolókat írnak a hétfői budapesti AC/DC koncertről, és felbukkantak az első videók is. Itt sok fotó is látható.



Az első kritika szerint az együttes Budapesten is vérprofin tette a dolgát, és még mindig nagyon élvezhető a zenéjük. Az 1974 óta létező "zenekar nem azért tökös, mert tökösen viselkedik (pedig igen: feszült és laza), hanem azért, mert még mindig mindenkit oktat, aki csak olyan szeretne lenni, mint ők. Nagyon régen ráéreztek a lényegre, pedig - vagy pont azért, mert - valószínűleg nem is sokat gondolkoztak a dolgon. A riffjeik erősek, a tempók feszesek, ami a slágerektől függetlenül hat az érzékszervekre még mindig" - olvasható a Quart.hu-n.

Budapesten emlékezetes volt "a rövidnadrágos gityós", Angus Young vetkőzőműsora is, bár már nem a csupasz fenekét mutogatja, hanem csak azt, hogy AC/DC-s alsógatya van rajta. A Hell's Bells alatt belógattak egy óriási harangot, Brian Johnson énekes pedig ráakaszkodott és megkongatta.

Néhány nappal ezelőtt Milánóban koncertezett a zenekar, az eseményről már rengeteg videó forog a neten.

Címlapról ajánljuk
„Három hét alatt” – Elkészült az uniós pénzek érkezését lehetővé tévő törvényhegy
Poszt

„Három hét alatt” – Elkészült az uniós pénzek érkezését lehetővé tévő törvényhegy

Történelmi jelentőségű törvénycsomag az Országgyűlésben – jelentette be Magyar Péter kedd este a Facebook-oldalán közzétett videóban annak kapcsán, a kormány benyújtotta az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot.

Hegedűs Zsolt: Győrfi Pállal nem csak egy szóvivő, hanem egy régi szemlélet is távozik

Az egészségügyi miniszter szerint a mentőszolgálatnak szüksége van a kommunikáció gyökeres megváltoztatására ahhoz, hogy visszatérjen az emberek beléjük vetett bizalma. Mint írta, a hibákat be lehet és be is kell ismerni és tanulni kell belőlük, nem pedig „reflexből, bármi áron az intézményt védeni”.
inforadio
ARÉNA
2026.06.10. szerda, 18:00
Gál Katalin
a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülete elnök-igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×