Infostart.hu
eur:
364.33
usd:
319.55
bux:
143472.48
2026. július 22. szerda Magdolna

Elfogták a brutális szexpartnert

Kikötözött és megerőszakolt egy prostituáltat az egyik kuncsaftja. A BRFK nyomozói kiderítették, ki volt a brutális partner, elfogták a budapesti Sz. Albertet (26). Szexuális erőszak és kifosztás miatt javasolnak ellene vádemelést.

Rémült fiatal nő kért segítséget 2015. augusztus 15-én délelőtt egy Budapest IX., Soroksári úti benzinkúton, azt állítva, megerőszakolták. A kutasok hívták a rendőrséget - írja a police.hu.

– A sértett elmondta, prostituáltként dolgozott a ferencvárosi Szabadkai úton, reggel nyolc óra körül leszólította egy fiatal férfi. Kuncsaftja javaslatára a közeli vasúti töltés túloldalára, egy elhagyatott épülethez mentek. Amikor a közelébe értek, állítása szerint a férfi megragadta a hajánál fogva, rángatni kezdte, közben azt mondta: „Megdöglesz!”, illetve „Kiabálj, itt úgysem hallja senki!” – ismertette a sértett vallomását Révai Mónika alezredes, a BRFK gyermek- és ifjúságvédelmi osztályának vezetője. – A nő elmondása szerint a férfi belökte a házba, majd közölte, ha azt teszi, amit mond, nem esik bántódása, ellenkező esetben „nagyon el fog durvulni a helyzet”. Ezután a nőt egy asztalhoz kötözte, és megerőszakolta, közben egyszer, amikor kintről zajt hallottak, kést szorított a nyakához, és megfenyegette, ha segítségért mer kiáltani, baj lesz. Miután a férfi végzett, elvette a táskáját a mobiltelefonjával, majd egyik kezét eloldozta, és távozott.

– A nyomozásban október 19-én értünk el áttörést. Megtudtuk, egy lány használja a sértett elvitt telefonját. Kiderítettük, van egy féltestvére, aki hasonlít a gyanúsítottról készült fantomképre – folytatta az osztályvezető. – Még aznap este XX. kerületi lakóhelyén elfogtuk Sz. Albertet. A felismerésre bemutatás során a sértett egyértelműen a támadójaként azonosította.

Sz. Albert ellen szexuális erőszak bűntettének, kifosztás bűntettének és a táskával elvitt okmányok miatt háromrendbeli okirattal visszaélés vétségének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást, a bíróság 2015. október 22-én elrendelte előzetes letartóztatását. A rendőrség a nyomozást lezárta, az ügy iratait április 4-én vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor: „mostantól minden illegitim, a célunk a jogállam visszaállítása, de kizárólag békés eszközökkel”
rendkívüli tájékoztató

Orbán Viktor: „mostantól minden illegitim, a célunk a jogállam visszaállítása, de kizárólag békés eszközökkel”

Eljött az önkény kora, az utolsó legitim államfő Sulyok Tamás. A Fidesz nem vesz részt az új közjogi méltóságok megválasztásában, és mindegyiküket illegitimnek fogja tekinteni. A Fidesz célja a demokrácia visszaállítása – mondta Orbán Viktor, hozzátéve: parlamenti, kizárólag békés keretek között folytatják az ellenállást, ennek gyakorlati módjairól a hétvégén a Tusványoson beszél majd. A Fidesz elnöke Bóka Jánossal, a Fidesz kedden megválasztott parlamenti frakcióvezetőjével tart tájékoztatót. „Szijjártó Péter döntését maximálisan támogattam, rá még nagy politikai szerep vár Magyarországon, nem holnap, hanem holnapután” – fogalmazott Orbán Viktor.

Magyar Péter és Vitézy Dávid a Baross Gábor tervről: 15 év alatt 3550 milliárd forintból újul meg a magyar vasút

Az erősen leromlott állapotban lévő Rákospalota-Újpest vasúti megállóhelyre vonatozott a kormányfő és a közlekedési és beruházási miniszter, hogy bejelentsék a Baross Gábor Vasútfejlesztési Terv részleteit. Vitézy Dávid szerint a terv ausztriai vasútfejlesztési tempót jelent.
inforadio
ARÉNA
2026.07.22. szerda, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×